Медичний центр «ДІАКОР»

«ДІАКОР» — це медичний заклад, у якому надають допомогу для дорослих пацієнтів. У центрі можуть надати допомогу за такими напрямками, як: гінекологія і УЗД-діагностика. Лікарі проводять всі види діагностики та застосовують сучасні методики лікування патологій ще

• Сб-Вс: 14:00-18:00

вул. Солом'янська, 1. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

У медичному центрі «ДІАКОР» надають сучасну допомогу для дорослих пацієнтів. У медичному закладі доступні діагностичні дослідження і лікування проблем зі здоров'ям.

Послуги

У центрі можуть запропонувати такі варіанти діагностики:

• кольпоскопія;
  • УЗД 1 триместр;
  • УЗД 2 триместр;
  • УЗД 3 триместр;
  • біопсія шийки матки.

Я осталась очень довольна. В клинике была первый раз. Клиника аккуратненькая, чистая. Я пришла, девочки на месте, провели к доктору даже раньше записи. УЗИ специалист очень хороший, мне очень понравился. Хорошо общается, очень приятный в общении, очень тщательно все сделал. Единственный из трех УЗИ специалистов, который нашел причину проблемы, дал рекомендации. Рекомендую специалиста

Лілія, 29.02.2024

Все сподобалось, персонал клініки привітний, хороші спеціалісти, допомогли, все добре, немає ніяких нарікань та зауважень

Каріна, 14.11.2023

Константиновская, 57. На карті

Подольский

ул. Киквидзе, 18 а. На карті

Печерский

Ул. Льва Толстого 9-А . На карті

ул. Владимира Брожко, 112/40. На карті

Соломенский

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницкий