Медичний центр "MEDEO"

Медичний центр "MEDEO"

add_box Акушерство Гінекологія Онкологія ... ще
В Медичному центрі "MEDEO" вам зможуть надати кваліфіковану допомогу за принципами доказової медицини. У своїй роботі лікарі використовують сучасні методики лікування захворювань і патологій гінекологічного профілю. Діагностика проводиться виключно на сертифікованому обладнанні
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Святослава Хороброго 7 (Народного ополчення 7 )на карті
Солом'янський м.Вокзальна м.Васильківська

Медичний центр "MEDEO"  це установа, в якому лікар надає сучасну допомогу за принципами доказової медицини. У своїй роботі використовує інноваційні методики лікування, проводить консультативний прийом, огляд, діагностичні дослідження і підбирає схему лікування.

Напрями

В МЦ "MEDEO" вам допоможуть за такими напрямками, як:

• акушерство;
  • гінекологія;
  • онкогінекологія.

Спеціаліст

У цій установі працює кандидат медичних наук. На постійній основі підвищує рівень кваліфікації за допомогою таких заходів, як: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції. Є членом Європейської Федерації кольпоскопії, Європейського товариства гінекологічної онкології, Європейського товариства ендоскопії в гінекології, а також відповідальний секретар Української Асоціації кольпоскопії і цервікальної патології.

Послуги

В МЦ "MEDEO" можуть запропонувати такі послуги:

• кольпоскопія;
  • ультразвукова діагностика в гінекології;
  • біопсії шийки матки, вульви, конізація;
  • ексцизійні процедури хірургічні або за допомогою радіохірургії;
  • ендоскопічні втручання: гістероскопія будь-якого рівня складності;
  • лапароскопія: кісти, патологія маткових труб, підготовка до ЕКЗ;
  • оперативні втручання при ендометріозі очеревини, маткових труб, яєчників, кишечника;
  • оперативні лапароскопічні/лапаротомні втручання з видалення міоматозних вузлів будь-якої локалізації;
  • ампутація матки,
  • викорінення матки;
  • реконструктивні оперативні втручання на органах малого таза.
Анна 14 Лютий 2024
 Сподобалося у  клініці.
Ольга 06 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Буду продовжувати лікування у цій клініці.
Алла 24 Жовтень 2023
Гарне розташування.