Виклик лікаря в Києві до дому

Дивитись клініки в Києві

DOC.UA – швидкий і зручний пошук лікаря в Києві

Хвороба застала вас зненацька? DOC.UA допоможе вибрати лікаря онлайн і записатися до нього на прийом з викликом додому. В узгоджений час лікар прибуде до вас, щоб проконсультувати і надати необхідну медичну допомогу. Наш сервіс є повністю безкоштовним для користувачів – ви платите тільки за послуги, якими скористалися у клініці, медцентрі, лабораторії або кабінеті практикуючого лікаря. Якщо вам потрібно знайти хорошого лікаря, наш сайт стане вірним помічником у виборі кваліфікованого фахівця.

Запис до лікаря через DOC.UA – це:

• Безкоштовно. Консультації лікарів, лікувальні та діагностичні процедури, аналізи – користуючись послугами нашого порталу, ви оплачуєте тільки послуги, надані в медустанові. Наш сервіс не містить прихованих комісій та платежів.
  • Зручно. Ми створили найбільшу онлайн-базу лікарів і клінік в Україні і кожен день активно працюємо над її розвитком. Відкриваючи каталог DOC.UA, ви отримуєте доступ до тисяч анкет лікарів, які працюють у медцентрах Києва та інших міст. Для максимально швидкого і зручного пошуку на сайті ви можете скористатися фільтрами і впорядкувати список лікарів за такими параметрами: територіальне розташування клініки, можливість викликати лікаря додому, вартість платного прийому, стаж роботи, рейтинг.
  • Безпечно. На сторінках DOC.UA ми публікуємо відгуки реальних пацієнтів, які зробили запис через наш сервіс і побували на прийомі. Кожен користувач нашого порталу після відвідин лікаря або клініки може поділитися своєю думкою і дати оцінку якості наданих послуг. Кожен відгук пацієнта враховується при формуванні рейтингу лікаря або клініки і допомагає іншим користувачам в пошуку кваліфікованого фахівця з відповідним набором особистісних якостей.
  • Вигідно. Хочете заощадити на лікуванні і обстеженнях – в розділі «Акції» ви знайдете масу вигідних і ексклюзивних пропозицій від наших клінік-партнерів з Києва та інших міст України. У їх числі – платні і безкоштовні консультації провідних лікарів, знижки на УЗД, лабораторні аналізи та інші медичні послуги.
  • Швидко. Знайти лікаря через інтернет і записатися до нього на прийом – простіше простого! Користуйтеся нашою онлайн-базою і позбавте себе від необхідності чекати черги в реєстратурі, щоб забронювати час прийому. Крім того, віртуальний запис до лікаря дозволяє звести до мінімуму контакти з хворими і ризик заразитися самому.

Як викликати лікаря додому через DOC.UA?

1. Виберіть лікаря. Використовуйте при пошуку фільтри – це прискорить процес. Також ви завжди можете звернутися за допомогою до координаторів нашого колл-центру: усі оператори мають медичну освіту, допоможуть вибрати лікаря потрібного профілю і проконсультують по вартості послуг.
  2. Зателефонуйте нам по телефону, заповніть форму online-заявки або скористайтеся послугою «Зворотній дзвінок». В найближчий робочий час оператор зв'яжеться з вами, щоб узгодити час візиту лікаря та інші важливі деталі, а також точну вартість виклику лікаря додому до пацієнта.
  3. Дочекайтеся лікаря, отримайте необхідну медичну допомогу і оплатіть вартість наданих послуг.

Головна наша мета і прагнення – щоб користувачі сервісу DOC.UA мали доступ до якісного медичного обслуговування і при першій необхідності могли швидко записатися до лікаря або на обстеження через інтернет. Кожен день ми працюємо над тим, щоб зробити сайт зручнішим і швидшим, а нашою онлайн-базою лікарів могли скористатися жителі якомога більшого числа міст України.

На жаль, Лікарі не знайдені. Знайдіть свого в найближчому районі
Лікарі в інших районах