Сторінка 57: УЗД-фахівці Києва

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Семеняка Анастасія Миколаївна на Doc.ua
1.0
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, видалення папілом, біопсію шийки матки. Лікує такі захворювання і патології, як: кіста яєчників, кандидоз, ендометріоз, сифіліс, трихомоніаз, гонорея
Лікар УЗД-фахівець Задорожний Валентин Зіновійович на Doc.ua
Валентин Зіновійович - УЗД-фахівець
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Таран Людмила Павлівна на Doc.ua
Людмила Павлівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, а також лікар УЗД-діагностики. Проводить консервативне лікування запальних процесів, порушень менструального циклу, дисгормональних порушень, безпліддя, фіброміоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, гідросальпінксу, передменструального синдрому, захворювань шийки матки, стресового нетримання сечі, клімактеричних розладів.
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Костенко Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології та ультразвуковій діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: неврит, невроз, мігрень, хвороба Паркінсона, депресія, деменція та інші
Лікар УЗД-фахівець Шупік Олександр Юрійович на Doc.ua
Спеціаліст в області ультразвукової діагностики. Член Українського лікарського товариства. Проводить УЗД органів черевної порожнини, еластографію. Приймає дорослих і дітей.
Лікар УЗД-фахівець Рєзнікова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна виконує ультразвукові дослідження на органах черевної порожнини, урологічну, гінекологічну діагностику. Проводить УЗД в акушерстві (вагітність до 15 тижнів), дослідження молочної, щитовидної залоз. Автор науково-практичних робіт.
Лікар УЗД-фахівець Федоренко Антоніна Василівна на Doc.ua
УЗД-фахівець. Проводить ультразвукову діагностику органів черевної порожнини, нирок, органів малого таза, щитовидної залози і лімфовузлів, м'яких тканин.
Лікар УЗД-фахівець Ярема  Олег Петрович на Doc.ua
Олег Петрович є УЗ фахівцем, що працює в цій сфері більше 30 років. Має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить УЗ-дослідження органів і систем.
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Коваль Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна понад 20 років проводить ультразвукову діагностику. Лікар досліджує суглоби, залози (молочні, щитовидну, привушні, слинні), сечовидільну систему, органи черевної порожнини і інші органи і системи
Лікар Анестезіолог, Невролог, УЗД-фахівець Глоба Марина Василівна на Doc.ua
Анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Докторант. Має патенти і нововведення. Марина Василівна займається визначенням оптимальної тактики лікування головного мозку за результатами ультразвукового дослідження кровопостачання головного мозку.