«Астрамедіка»

«Астрамедіка»

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Астрамедіка» пропонує широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. Клініка оснащена сучасним обладнанням і матеріалами кращих перевірених виробників. Персонал клініки укомплектований досвідченими високопрофесійними фахівцями, які надають послуги найвищої якості
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Межова, 23 Бна карті
Подільський м.Мінська м.Героїв Дніпра

Нова сучасна клініка «Астрамедіка» надає своїм пацієнтам широкий спектр лікувальних послуг, а також лабораторні дослідження і УЗ-діагностику. Клініка розташована в житловому масиві «Виноградар» міста Києва. Медичний заклад оснащено сучасним обладнанням і матеріалами, а послуги надають висококваліфіковані фахівці.

Напрямки медичного центру:

• Ендокринологія;
  • Лабораторна діагностика;
  • Ортопедія-травматологія;
  • Неврологія.

«Астрамедіка» пропонує консультації практикуючих лікарів, які продовжують удосконалюватися, проходячи різні курси і семінари. Пріоритетом в роботі фахівців клініки є якісна консультація у зручний для пацієнта час, з можливістю лабораторної діагностики та УЗД. У клініці панує приємна та дружня атмосфера.

Переваги лікування і діагностики в клініці «Астрамедіка»:

• досвідчені фахівці;
  • висока якість послуг, що надаються;
  • сучасне обладнання;
  • комфортні умови;
  • доступні ціни.
Анна 01 Травень 2024
Клініка мені сподобалася, не було ніяких черг. Все пройшло вчасно, загалом все було добре у цій клініці.
Олена 23 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було
Світлана 16 Квітень 2024
Клініка мені сподобалась за ціною, досить доступні.
Наталія 06 Квітень 2024
Все було добре у цій клініці.
Антоніна 05 Квітень 2024
Хороша клініка, до персоналу зауважень не було