Відділення дерматоонкології і дерматокосметології Клінічної академії лазерної медицини CALM (Калм) в Оболонському р-ні

add_box Косметологія Дерматоонкологія ... ще
Головний напрямок клініки CALM (Калм)– лазерна дерматоонкологія та естетична дерматологія. Ми використовуємо лазерні методики для видалення новоутворень, усунення дефектів шкіри та вікових змін. Безболісно, безпечно, швидко та ефективно проблеми зі шкірою вирішують у клініці CALM (Калм). А також представлено усі види ін'єкційних методик для покращення зовнішності, усунення зморшок та ліфтингу, видалення татуювань та татуажу, лазерна епіляція.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
вул. Левка Лук’яненка, 18 (колишня вул. Маршала Тимошенка)на карті
Оболонський м.Мінська

Мережа медичних центрів Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) надає широкий спектр послуг.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• флебологія
  • проктологія
  • лапараскопічна хірургія
  • стоматологія
  • косметологія класична та ін'єкційна

У клініці Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) клієнтоорієнтований підхід. Сервіс починається з якості кави та закінчується якістю наданих медичних послуг.

Клініка Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) має новітнє обладнання світових брендів: сучасні лазерні системи для вирішення естетичних та хірургічних проблем та апарати для діагностики та лікування останніх поколінь. А рівню нашої операційної можуть позаздрити багато клінік.

Всі процедури у клініці проводяться з дотриманням правил асептики та антисептики. Прийом пацієнтів здійснюється виключно компетентним персоналом із медичною освітою.

Поліна 16 Грудень 2023
Все добре пройшло. Нам сподобалось на візиті. Чудова клініка. Лікар нормальний, вміє спілкуватися з дітьми. Ніяких питань немає.
Анастасія 21 Вересень 2023
Тетяна Андріївна - як на мене лікар має мало досвіду у вирішенні моєї проблеми. Спочатку поставила одну проблему, а потім перетелефонувала и сказала шо то інша проблема. Але консультацією я залишилась задоволена.
Філії мережі
Все клініки