Відділення дерматоонкології і дерматокосметології Клінічної академії лазерної медицини CALM (Калм)

add_box Венерологія Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Дерматовенерологія Дерматоонкологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Головний напрямок клініки CALM (Калм) – лазерна дерматоонкологія та естетична дерматологія. Використовуються лазерні методики для видалення новоутворень, усунення дефектів шкіри та вікових змін. Безболісно, безпечно, швидко та ефективно проблеми зі шкірою вирішують у клініці CALM (Калм). А також представлено усі види ін'єкційних методик для покращення зовнішності, усунення зморшок та ліфтингу, видалення татуювань та татуажу, лазерна епіляція.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
вул. Зої Бутенко 7Ана карті
Голосіївський м.Виставковий центр м.Васильківська

Мережа медичних центрів Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) надає широкий спектр послуг.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• флебологія
  • проктологія
  • лапараскопічна хірургія
  • стоматологія
  • косметологія класична та ін'єкційна

У клініці Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) клієнтоорієнтований підхід. Сервіс починається з якості кави та закінчується якістю наданих медичних послуг.

Клініка Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм)  має новітнє обладнання світових брендів: сучасні лазерні системи для вирішення естетичних та хірургічних проблем та апарати для діагностики та лікування останніх поколінь. А рівню  операційної клініки можуть позаздрити багато клінік.

Всі процедури у клініці проводяться з дотриманням правил асептики та антисептики. Прийом пацієнтів здійснюється виключно компетентним персоналом із медичною освітою.

Микола 07 Квітень 2024
Дерматолог Кременецька Радміла Дмитрівна, уважна та професійна, візитом до неї залишився цілком задоволеним.
Світлана 26 Грудень 2023
Задоволена клінікою.
Сергей 25 Вересень 2023
Хірург Гошовський Роман дуже сподобався як спеціаліст і як людина
Владислав 23 Березень 2021
Сервіс, обслуговування - все влаштувало. Швидко, якісно, кваліфіковано. Дякую!
Наталья 27 Січень 2021
Гомодзький А.В. молодий, чуйний, уважно оглянув мене та видалив всі родимки, гарно провів консультацію. Мені все сподобалось
Філії мережі
Все клініки