Відділення пластичної хірургії та лазерної урогінекології Клінічної академії лазерної медицини CALM (Калм)

add_box Гінекологія Пластична хірургія Урологія ... ще
Медичний центр CALM (Калм), лікарі якого займаються діагностикою та вирішенням проблем у галузі гінекології, мамології, урології, проктології флебології, а також пластичною хірургією. Оснащена операційна, реанімація, нове обладнання, затишні палати, а головне – компетентні лікарі, що гарантують якість послуг та комфорт пацієнта.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
пр. Коломийський, 17/31ана карті
Голосіївський м.Васильківська

Мережа медичних центрів Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) надає широкий спектр послуг.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• флебологія
  • проктологія
  • лапараскопічна хірургія
  • стоматологія
  • косметологія класична та ін'єкційна

У клініці Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) клієнтоорієнтований підхід. Сервіс починається з якості кави та закінчується якістю наданих медичних послуг.

Клініка Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) має новітнє обладнання світових брендів: сучасні лазерні системи для вирішення естетичних та хірургічних проблем та апарати для діагностики та лікування останніх поколінь. А рівню нашої операційної можуть позаздрити багато клінік.

Всі процедури у клініці проводяться з дотриманням правил асептики та антисептики. Прийом пацієнтів здійснюється виключно компетентним персоналом із медичною освітою.

Юрій 13 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася
Олександра 10 Жовтень 2023
В клініці усе було чисто та зручно.
Андрій 12 Жовтень 2021
Удобное расположение клиники.
Надежда 09 Вересень 2020
Гарне обслуговування!!!
Оля 31 Січень 2020
Доктор Гинеколог профессионал своего дела, все подробно рассказала и объяснила доступно и понятным языком. Все прошло отлично.
Філії мережі
Все клініки