Відділення стоматології, дерматології та трихології Клінічної академії лазерної медицини CALM (Калм)

add_box Дерматологія Косметологія Стоматологія Трихологія ... ще
Головний напрямок клініки CALM (Калм) – стоматологія, лазерна дерматоонкологія, трихологія. Ми використовуємо лазерні методики для видалення новоутворень, усунення дефектів шкіри та вікових змін. Безболісно, безпечно, швидко та ефективно проблеми зі шкірою вирішують у клініці CALM. А також представлено усі види ін'єкційних методик для покращення зовнішності, усунення зморшок та ліфтингу, видалення татуювань та татуажу, лазерна епіляція.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
вул. Ростиславська 11Бна карті
Подільський м.Лук'янівська

Мережа медичних центрів Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) надає широкий спектр послуг.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• флебологія
  • проктологія
  • лапараскопічна хірургія
  • стоматологія
  • косметологія класична та ін'єкційна

У клініці Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) клієнтоорієнтований підхід. Сервіс починається з якості кави та закінчується якістю наданих медичних послуг.

Клініка Clinical Academy of Laser Medicine CALM (Калм) має новітнє обладнання світових брендів: сучасні лазерні системи для вирішення естетичних та хірургічних проблем та апарати для діагностики та лікування останніх поколінь. А рівню нашої операційної можуть позаздрити багато клінік.

Всі процедури у клініці проводяться з дотриманням правил асептики та антисептики. Прийом пацієнтів здійснюється виключно компетентним персоналом із медичною освітою.

Андрій 14 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Серафіма 11 Січень 2024
Дуже гарне спілкування, дуже швидка консультація, все було зрозуміло. Лікар, Мамедова Ельвіра Афаровна, все пояснила. Клініка дуже сподобалась, дуже гарна, нове обладнання, все було швидко і зручно
Олена 27 Грудень 2023
Я вперше була у клініці, все дуже добре, чемно пройшло. Мені все сподобалось.
Станіслав 28 Листопад 2023
Островський Іван Сергійович - кваліфікований лікар, все зрозуміло пояснив, дав рекомендації
Соломія 05 Листопад 2023
Островський Іван Сергійович призначив лікування яке одразу мені допомогло. Рекомендую
Філії мережі
Все клініки