Клініка Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Клініка
Гастроентерологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Реабілітологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику. ще

• Пн-Нд: 7:00-21:00

бульв. Кольцова 14л. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Клініка вихідного дня» - це сучасна медична багатопрофільна клініка для всієї сім'ї. Клініка створена для компетентного вирішення проблем зі здоров'ям. Тут керуються принципом, що медпослуги, що надаються в клініці, повинні бути надані високопрофесійно і бути доступними за ціною. Тому перед початком лікування завжди проводиться якісна діагностика, але при цьому призначаються тільки необхідні процедури. Також лікарі «Клініки вихідного дня» завжди порекомендують ефективну профілактику захворювань на кожен день.

«Клініка вихідного дня»: ціни на DOC.ua

Спеціально для користувачів DOC.ua провідні фахівці клініки ведуть прийом за акційними цінами. При цьому оператори Doc.ua швидко підберуть найбільш зручний час і запишуть на прийом до потрібного лікаря.

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці (бульвар Кольцова): напрямки послуг

• Гепатологія
  • Ендокринологія
  • Дитяча кардіоревматологія
  • Дерматологія

У «Клініці вихідного дня» пацієнти оточені увагою з боку медичного персоналу і безпосередньо лікарів. Фахівці «Клініки вихідного дня» мають високу кваліфікацію - кандидати наук, фахівці першої і вищої лікарської категорії.

Прийом до «Клініки вихідного дня»

• Огляд
  • Збір анамнезу (історії захворювання)
  • Физикальная і інструментальну діагностику
  • Взяття лабораторних аналізів
  • Призначення лікування
  • Рекомендації щодо профілактичних заходів

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці - дітям!

Фахівці «Клініки вихідного дня» приймають не тільки дорослих пацієнтів, але також і діток - для них в клініці також проводяться кваліфіковані консультації та діагностичні процедури.

В принципе, все устроило. Меня подождали, так как я опаздывала очень сильно. Консультацию провели качественно и долго. Все объяснили и ответили на все вопросы. У меня никаких замечаний и претензий нет!

Юлія, 29.05.2021

Не очень удобное расположение клиники. Она находится в жилом доме на втором этаже. Лифта нет, специального подъёма для инвалидных колясок так же нет. В одном маленьком помещении сидят много людей и каждый ждёт своей очереди.

Аноним, 05.05.2021
Дивитися всі відгуки