Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульв. Кольцова 14л (3 поверх)на карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин

«Клініка вихідного дня» - це сучасна медична багатопрофільна клініка для всієї сім'ї. Клініка створена для компетентного вирішення проблем зі здоров'ям. Тут керуються принципом, що медпослуги, що надаються в клініці, повинні бути надані високопрофесійно і бути доступними за ціною. Тому перед початком лікування завжди проводиться якісна діагностика, але при цьому призначаються тільки необхідні процедури. Також лікарі «Клініки вихідного дня» завжди порекомендують ефективну профілактику захворювань на кожен день.

«Клініка вихідного дня»: ціни на DOC.ua

Спеціально для користувачів DOC.ua провідні фахівці клініки ведуть прийом за акційними цінами. При цьому оператори Doc.ua швидко підберуть найбільш зручний час і запишуть на прийом до потрібного лікаря.

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці (бульвар Кольцова): напрямки послуг

• Гепатологія
  • Ендокринологія
  • Дитяча кардіоревматологія
  • Дерматологія

У «Клініці вихідного дня» пацієнти оточені увагою з боку медичного персоналу і безпосередньо лікарів. Фахівці «Клініки вихідного дня» мають високу кваліфікацію - кандидати наук, фахівці першої і вищої лікарської категорії.

Прийом до «Клініки вихідного дня»

• Огляд
  • Збір анамнезу (історії захворювання)
  • Физикальная і інструментальну діагностику
  • Взяття лабораторних аналізів
  • Призначення лікування
  • Рекомендації щодо профілактичних заходів

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці - дітям!

Фахівці «Клініки вихідного дня» приймають не тільки дорослих пацієнтів, але також і діток - для них в клініці також проводяться кваліфіковані консультації та діагностичні процедури.

Аліна 11 Квітень 2024
Сподобалась чистота клініки.
Світлана 10 Квітень 2024
Персонал професійний, уважний, зауважень не було
Єлизавета 29 Березень 2024
Дуже хороша клініка, дуже все сподобалося  у цій клініці. Все дуже добре пройшло, було все супер.
Катерина 29 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Ольга 25 Березень 2024
Клініка сподобалася, все дуже добре пройшло.
Філії мережі
Все клініки