Клініка Клініка вихідного дня

Клініка
Гастроентерологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Реабілітологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику. ще

• Пн-Нд: 7:00-21:00

бульвар Кольцова 14-З(Z). На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клиника элитная, создает хорошее впечатления когда заходишь и  приветливые сидят девушки на ресепшене. Рекомендую.

Яна, 30.06.2021

В клініці нам крім консультації надавали додаткові послуги (видалення бородавок), про вартість цих послух не попередили, на касі дуже здивували сумою для оплати, було дуже дорого та неприємно

Любослава, 22.06.2021

Все вполне устроило. Чисто, уютно, аккуратно и все вежливые. Быстро обслужили.

Ренат, 19.06.2021

Опыт был крайне негативным, девушки на ресепшн долго не могли найти запись, и в целом вели себя не очень дружелюбно, потом нам сказали ждать пока доктор нас позовёт, в итоге через какое-то время доктор вышел и удивленно и довольно беспеременно (Галина Николаевна Войтушенко) спросила почему мы сидим и сообщила, что времени у нас почти не осталось. Никто даже не извинился за данную ситуацию.

Бутраменкова Арина, 23.05.2021

В клініці дуже приємна атмосфера, на ресепшені дуже гарні дівчата

Татьяна, 05.05.2021
Дивитися всі відгуки