Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Відгуки про клініку Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульв. Кольцова 14л (3 поверх)на карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
108 відгуків
Тетяна 30 Червень 2024
Дуже чудово, що можна саме у вихідний день отримати консультацію. Дякую!
Анастасія 23 Червень 2024
В клініці було чисто, гарно, організовано, були присутні одноразові засоби гігієни, було комфортно
Дарія 14 Червень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Зіновій 22 Травень 2024
Персонал клініки допускає некоректне спілкування з відвідувачами.
Костянтин 21 Травень 2024
Дуже гарна клініка, мені все сподобалося у цій клініці.
Аліна 14 Травень 2024
Клініка сподобалася, зауважень не було
Світлана 04 Травень 2024
Дуже сподобався прийом. Лікар, Кривенцова Ольга Василівна, дуже уважна, призначила правильне лікування, мені лікування допомогло, стало набагато легше. Роботою лікаря і клініка повністю задоволена. Якщо буду необхідно, буду звертатися в клініку ще
Мілана 25 Квітень 2024
Нам все понравилось. Доктор, Ярковой Владимир Викторович, очень приятный, все рассказал, объяснил. Мы остались довольны
Аліна 11 Квітень 2024
Сподобалась чистота клініки.
Світлана 10 Квітень 2024
Персонал професійний, уважний, зауважень не було
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі