Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Відгуки про клініку Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
бульв. Кольцова 14л (3 поверх)на карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
100 відгуків
Аліна 11 Квітень 2024
Сподобалась чистота клініки.
Світлана 10 Квітень 2024
Персонал професійний, уважний, зауважень не було
Єлизавета 29 Березень 2024
Дуже хороша клініка, дуже все сподобалося  у цій клініці. Все дуже добре пройшло, було все супер.
Катерина 29 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Ольга 25 Березень 2024
Клініка сподобалася, все дуже добре пройшло.
Руслана 23 Березень 2024
 Давно уже користуюся послугами цієї клініки. Ця клініка дуже мені подобається, все як завжди пройшло добре.
Євгенія 16 Березень 2024
Понравились внимательность и оперативность.
Антон 16 Березень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Ольга 16 Березень 2024
Загалом залишилась задоволеною, але не подобається політка клінік, що коли вперше приходиш до лікаря, на консультації маже нічого не отримуєш, окрім направлення на аналізи, а після отримання висновків цих аналізів, потрібно знову сплачувати, щоб все ж таки отримати консультацію, за яку сплатила в перший свій візит.
Анна 15 Березень 2024
 Чудова, хороша клініка. Не вперше уже користуюся послугами цієї клініки. Мені в цій клініці все дуже подобається.
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Філії мережі