Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Градова Тетяна Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Градова Тетяна Вікторівна

Лікар вищої категорії
14 років досвіду
Дорослі
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Основними професійними напрямками діяльності є проведення гістероскопії, малих оперативних втручань і штучної інсемінації, а також лікування безпліддя, невиношування вагітності, патології шийки матки, діагностичні та лікувальні оперативні втручання, порушення менструального циклу, клімактеричних синдромів, інфекції, що передаються статевим шляхом.
Міні ЕКО центр
ул. Щекавицкая, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Ср 08 Лютий Чт 09 Лютий Пт 10 Лютий keyboard_arrow_right
Первинна консультація акушера-гінеколога (збір анамнезу, огляд, призначення дослідження, постановка попереднього діагнозу)720 UAH
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
420 Відгуки
Екатерина 27 Січень 2022
Прием был отличный, все замечательно, очень хороший доктор!
Карина 18 Січень 2022
Врач очень внимательный, квалифицированный. Результат консультации превзошел ожидания от первого приема. У меня только позитивные впечатления
Аліна 04 Січень 2022
Доктор прекрасный специалист, приятная в общении
Наталія 10 Грудень 2021
Лікар гарний спеціаліст, Мені сподобався її підхід до роботи.
Алина 25 Листопад 2021
Мне не понравился подход гинеколога, было очень много медицинских терминов, не понятно что это значит, не было никаких пояснений. Ушла от доктора растерянная и перепугана, не было понимания что делать. Прием не понравился
Мария 12 Листопад 2021
Лікарка професіонал своєї справи, сучасним поглядом на медицину, зрозумілою мовою може пояснити про проблему і легкість її вирішення.
Юлия 26 Жовтень 2021
Врач высококвалифицированный, очень внимательный. Настойчиво рекомендую и в будущем планирую еще обращаться
Татьяна 09 Жовтень 2021
Лікар дуже кваліфікований.
Анна 09 Вересень 2021
Квалифицированный врач, хороший подход, мне очень понравился прием
Юлія 01 Вересень 2021
Прийом мені дуже сподобався, дуже гарний лікар, дуже гарно все мені пояснила, гарно розповіла, призначила лікування.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу