Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Павлова Євгенія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Павлова Євгенія Вікторівна

Євгенія Вікторівна спеціалізується на лікуванні захворює в гінекології і акушерстві: жіночого безпліддя, менопаузи, порушень менструального циклу і т.д. Також лікар має досвід виявлення патологій шийки матки

Перевірені відгуки про лікаря 430 відгуків

Катерина 19 Квітень 2024
Вікторія 17 Квітень 2024
Візитом задоволена, звертаюся не вперше, дякую.
Анастасія 20 Лютий 2024
Всё понравилось - врач объяснила, всё разложила по полочкам, была приятной в общении, достаточно деликатной. Консультацией осталась довольна.
Анна 12 Лютий 2024
Сподобалась кваліфікація лікаря, її досвід, манера спілкування, та подача спілкування.
Тетяна 27 Листопад 2023
Дуже задоволена прийомом та роботою лікарки, звертатимусь за потреби. Дякую!
Ольга 24 Листопад 2023
Мені все подобається, до лікаря ходила вже другий раз. Лікар дуже привітна, гарний спеціаліст. Буду звертатися тільки до цього лікаря. Нема жодного питання і жодного сумніву що лікар фахівець. Лікар дуже освічена, дуже сучасна, тому мені все подобається
Олена 08 Листопад 2023
Дуже кваліфікований лікар.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Аліса 12 Жовтень 2023
Дуже задоволена консультацією з Євгенією Вікторівною, вона дуже чітко та якісно проконсультувала. Я отримала кваліфіковані відповіді на поставленні питання, та було дуже комфортно перебувати у кабінеті лікаря.
Катерина 11 Липень 2023
Баришева 03 Липень 2023
Мы не первый раз к ней обращаемся, обратились потому что был с ней контакт, очень хороший специалист, доходчиво все объясняет, очень выдержанная. Полностью ей остались довольны
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right