Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Мулік Наталія Михайлівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Наталя Михайлівна є досвідченим фахівцем в області гінекології. Комплексно підходить до діагностики та лікування запальних захворювань малого таза і молочних залоз. Консультує з питань вигодовування та планування сім'ї. Виконує широкий спектр маніпуляцій, в тому числі ультразвукову діагностику
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 108 відгуків

Людмила 23 Червень 2024
Хороші враження, прийом пройшов добре, лікарем задоволена
Олена 23 Червень 2024
Мені лікар дуже сподобався, компетентно відповів на всі поставленні питання, запитав які у мене є побажання чи скарги, зайвого нічого не пропонували, тобто все те, що я хотіла дізнатися і зробити
Софія 11 Червень 2024
Лікар нам дуже сподобався, все кваліфіковано, розʼяснив і пояснив, все було доступно, ми задоволені
Ліза 11 Червень 2024
Лікарка чудова людина. Задоволена залишилась відвідуванням до лікаря
Еліна 22 Травень 2024
Лікар дуже мені сподобався. Візит пройшов добре.
Яна 19 Травень 2024
Прийом сподобався, оперативно, не очікувала, все вчасно, лікар призначила лікування, я задоволена візитом
Ірина 10 Квітень 2024
Лікарка приємна, надала консультацію та відповіла на запитання, звертатимуся і надалі, дякую.
Лідія 27 Березень 2024
Прекрасний візит та прекрасний лікар. Лікар була дуже привітна з нами. Видно зразу що лікар, компетентний у своїй справі. Дуже професійний, уважний спеціаліст, який відповів на усі наші запитання та надав дуже корисні рекомендації.
Ілона 27 Березень 2024
Прийом дуже сподобався, будемо звертатися ще
Лейла 25 Лютий 2024
 Дуже хороший був візит. Нам дуже сподобався і лікар і візит. Дякуємо.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right