Лікар Уролог, УЗД-фахівець Артем'єв Дмитро Вікторович на Doc.ua

Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
9 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить прийом (профілактичний), консультування та лікування пацієнтів з проблемами сечостатевої системи. Застосовує широкий спектр сучасних методів діагностики і терапії. Дмитро Вікторович займається проблемами безпліддя (жіночого і чоловічого), медикаментозним лікуванням аденоми простати і простатиту, запальних захворювань органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Періодично проходить стажування в провідних клініках Америки, Ізраїлю та Європи
Сіті Клініка на просп. Науки
Оболонь
Сіті Клініка («МЕД-ГРУП»)
ул. Анны Ахматовой, 46ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героев Сталинграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 09 Грудень Пт 10 Грудень Сб 11 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Читає сучасну медичну літературу
  • Вивчає та застосовує на практиці провідні методи діагностики та лікування в урології
  • Володіє англійською та німецькою мовами

Освіта

• Донецький національний медичний університет
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • Українська військово-медична академія

Курси

• Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» на базі Київської військово-медичної академії (2017)
  • ПАЦ по урології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2018)

Участь в асоціаціях

• Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

101 Відгуки
Світлана 26 Листопад 2020
Все було по полицях та змістовно. Лікар уважно вислухав мої скарги, все проаналізував. Я не пошкодувала що обрала цього лікаря, мені дуже сподобався візит
Оксана 15 Листопад 2020
Очень приятный и вежливый доктор, все рассказал, по полочкам разложил. Прохожу лечение, жду результата.
Андрій 10 Вересень 2020
Мабуть, загалом найкращий лікар, з яким стикався. Дуже детально розпитує, дуже детально пояснює, будь-яке питання не залишає без відповіді. Прийшов з довгим призначеним лікуванням від іншого лікаря, в якому не був впевнений. Дмитро Вікторович всі непотрібні лікування відкинув, всі незакриті питання вирішив.
Анонимно 10 Вересень 2020
Доктор очень культурный, вежливый, видно, что хорошо знает свое дело, и быстро провел прием. Остался всем доволен
Марина 20 Серпень 2020
Все отлично, замечательный внимательный доктор. Профессионал своего дела. Все супер, мне понравилось. Пока назначили анализы, лечение будет после анализов. Все компетентно. Меня все устраивает.Буду делать анализы и приду на повторный прием.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ