Клініка Поліклініка Медбуд

Клініка
Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Неврологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Функціональна діагностика, Ендокринологія ще
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

Поліклініка Медбуд надає консультації 20 вузькопрофільних фахівців. У поліклініці можна пройти медичну комісію, профілактичні огляди та отримати необхідні довідки. Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформованості у лікуванні ще

• Пн-Ср: 9:00-18:00
  • Чт: 8:00-18:00
  • Пт: 9:00-18:00
  • Сб-Нд: вихідний

пр-т Лобановського, 17, 1 поверх. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Поліклініка "Медбуд" на пр. Лобановського пропонує пацієнтам комплексний лікувальний процес, заснований на міжнародних протоколах діагностики і лікування, мета якого полягає у наданні високоякісної медичної допомоги.

У її стінах проводяться роботи по організації діагностики, а також наукового обґрунтування діагнозів, консиліуми лікарів для підтвердження діагнозів, навчання фахівців. Лікарі поліклініки підтримують зв'язки з Національною Медичною Академією, клініками в Україні та за кордоном, національними профільними університетами.

Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформативності у лікуванні.

Мене не влаштував сервіс клініки! Вони не змогли мені видати ніякого чеку, чи документів, які б я могла б надати  своїй страховій компанії для компенсації послуг. Мені абсолютно не сподобалося. Я більше не буду звертатися до цієї клініки!

Налатия, 05.07.2021

В данную клинику обращаемся не впервые, нам все нравиться.

Людмила, 11.01.2021

Клиника понравилась, персонал приветливый, все новое.

Сергей, 12.11.2020

Клініка дуже затишна, охайна та дуже ввічливий мед персонал.

Елена, 15.10.2020

Мне не понравилась сама система! Где оплачивать, где что? Пришлось побегать по этажам.

Кристина, 08.10.2020
Дивитися всі відгуки