Поліклініка Медбуд

Поліклініка Медбуд

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
Поліклініка Медбуд надає консультації 20 вузькопрофільних фахівців. У поліклініці можна пройти медичну комісію, профілактичні огляди та отримати необхідні довідки. Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформованості у лікуванні
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Лобановського, 17, 1 поверхна карті
Солом'янський м.Хрещатик м.Лук'янівська м.Золоті ворота

Поліклініка "Медбуд" на пр. Лобановського пропонує пацієнтам комплексний лікувальний процес, заснований на міжнародних протоколах діагностики і лікування, мета якого полягає у наданні високоякісної медичної допомоги.

У її стінах проводяться роботи по організації діагностики, а також наукового обґрунтування діагнозів, консиліуми лікарів для підтвердження діагнозів, навчання фахівців. Лікарі поліклініки підтримують зв'язки з Національною Медичною Академією, клініками в Україні та за кордоном, національними профільними університетами.

Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформативності у лікуванні.

Ірина 16 Липень 2024
Клініка сподобалася, все добре, дякую.
Ірина 15 Липень 2024
Лікар, Шевченко Олена Петрівна, надала повністю всю інформацію, провела гарний огляд. Прийом сподобався, планую звернутися на повторний прийом
София 02 Липень 2024
Сподобалось усе.
Юрій 26 Червень 2024
Красива клініка, в якій працює приємний, професійний персонал. Неодноразово відвідую, мені подобається.
Володимир 13 Червень 2024
Був на консультації в ендокринолога Панасенко Ольги Олександрівни, візит сподобався - дуже фаховий спеціаліст, чуйне ставлення, не поспішаючи усе пояснила що до чого. Я отримав, що хотів.
Філії мережі
Все клініки