Поліклініка Медбуд

Поліклініка Медбуд

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Аптека в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
Поліклініка Медбуд надає консультації 20 вузькопрофільних фахівців. У поліклініці можна пройти медичну комісію, профілактичні огляди та отримати необхідні довідки. Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформованості у лікуванні
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Лобановського, 17, 1 поверхна карті
Солом'янський м.Хрещатик м.Лук'янівська м.Золоті ворота

Поліклініка "Медбуд" на пр. Лобановського пропонує пацієнтам комплексний лікувальний процес, заснований на міжнародних протоколах діагностики і лікування, мета якого полягає у наданні високоякісної медичної допомоги.

У її стінах проводяться роботи по організації діагностики, а також наукового обґрунтування діагнозів, консиліуми лікарів для підтвердження діагнозів, навчання фахівців. Лікарі поліклініки підтримують зв'язки з Національною Медичною Академією, клініками в Україні та за кордоном, національними профільними університетами.

Філософія поліклініки - професійна етика, повага до клієнтів і забезпечення інформативності у лікуванні.

Тетяна 23 Квітень 2024
Часто користуємося послугами клініки. Насправді дуже велика довіра саме до цієї клініки.
Тетяна 16 Квітень 2024
 Все пройшло дуже добре. У клініці всі ввічливі та уважні. Немає абсолютно ніяк претензій до цього медичного центра.
Валентина 08 Квітень 2024
В клініці все було добре, комфортно, зауважень не було
Евгенія 02 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.