Клініка Багатопрофільний хірургічний стаціонар

Клініка
Денний стаціонар, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Хірургія ще
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

У багатопрофільному хірургічному центрі клініки «Медбуд» надають професійну екстрену і планову хірургічну допомогу. Правила, за якими працює центр - відкритість, професіоналізм, прозорість, чесність, дотримання усіх стандартів медицини та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Госпіталізація у цьому відділенні надається цілодобово ще

• Сб-Нд: 8:00-14:00

пр-т Лобановського 17. На карті

Солом'янський , м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Багатопрофільний хірургічний центр клініки "Медбуд" надає якісну планову та екстрену хірургічну допомогу в умовах стаціонарного та амбулаторного курсу лікування. Центр обладнаний новітньою технікою для ультразвукової, ендоскопічної та відеодіагностики, лапароскопічної апаратурою для проведення малоінвазивних операцій.

Сума за лікування у клініці включає у себе комплексний пакет послуг, що надаються за час терапії: перебування у стаціонарі, діагностику, операції, наркоз, лікарські препарати та післяопераційну реабілітацію.

В самой клинике идет ремонт. Я выстоял в достаточно долгих очередях. При этом, у них там даже нет где присесть, потому что идет ремонт. Это все в такой побелке, стоя! Это мне немного дискомфорта добавило.

Евгений, 14.01.2021

Ожидание приема затянулось на сорок минут.

Олександра, 05.10.2020

Персонал в клинике внимательный, проконсультировали, сделали там же рентген, на вопросы ответы получили. Остались довольны.

Раиса, 30.12.2019

Доктор мне понравился, а с клиникой как-то непонятно. Обычно приходишь на время и доктор принимает, а тут пришлось ждать, была очередь, интервал между приемом десять минут. Оплата перед консультацией, я такое первый раз вижу.

Виктория, 16.05.2019

Не понравилось то, что был записан на определенное время, а когда пришел в клинику, то стоял в очереди.

Олександр, 08.01.2019
Дивитися всі відгуки