Клініка Відділення реабілітації

Клініка
Масаж, Реабілітологія
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

У відділенні реабілітації клініки «Медбуд» пропонують послуги професійних фахівців, які розробляють суто індивідуальні програми з різними процедурами по лікуванню, відновленню і зміцненню всього організму ще

• Сб-Нд: вихідний

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Відділення реабілітації клініки «Медбуд» на Лобановського надає послуги фахівців, які займаються відновленням, зміцненням і лікуванням організму. Ексклюзивні методи обстеження і діагностики дозволяють лікарям розробляти для кожного окремого пацієнта відновлювальні програми, що включають різні корисні процедури.

Такий підхід допомагає домогтися найбільш ефективних результатів. Професіонали клініки забезпечують інформативність про лікування і альтернативи.

Не дуже зручно, що в клініці реєстрація проходить на одному поверсі, а каса знаходиться на іншому. І після консультації мені не дали жодного підтвердження, що я взагалі була у лікаря. Ніякого попереднього діагнозу чи папірця.

Валерія, 14.09.2021

Врач Петрощук Олег Николаевич - прекрасный, опытный, компетентный ортопед, очень внимательный. У меня проблема с менисками, врач подтвердил диагноз, назначил лечение и дал дельные рекомендации.

Василий, 05.02.2019

Мне понравилось то, как персонал относится к пациенту - очень хорошо и доброжелательно.

Дарья, 27.02.2018
Дивитися всі відгуки