Багатопрофільний хірургічний стаціонар

Відгуки про клініку Багатопрофільний хірургічний стаціонар

Клініка
add_box Нейрохірургія Ортопедія Оториноларингологія Пластична хірургія Проктологія Травматологія ... ще
Аптека в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
У багатопрофільному хірургічному центрі клініки «Медбуд» надають професійну екстрену і планову хірургічну допомогу. Правила, за якими працює центр - відкритість, професіоналізм, прозорість, чесність, дотримання усіх стандартів медицини та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Госпіталізація у цьому відділенні надається цілодобово
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 14:00
пр-т Лобановського 17на карті
Солом'янський м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
118 відгуків
Дарія 26 Квітень 2024
Задоволена прийомом, отримала необхідну інформацію, звертатимуся до клініки і надалі. Дякую.
Максим 12 Жовтень 2021
Нет парковки, пришлось искать где припарковаться.
Евгений 14 Січень 2021
В самой клинике идет ремонт. Я выстоял в достаточно долгих очередях. При этом, у них там даже нет где присесть, потому что идет ремонт. Это все в такой побелке, стоя! Это мне немного дискомфорта добавило.
Олександра 05 Жовтень 2020
Ожидание приема затянулось на сорок минут.
вячеслав 19 Червень 2020
Все быстро оперативно, аккуратно.
Катерина 16 Січень 2020
Клиника чистая, уютная.
Раиса 30 Грудень 2019
Персонал в клинике внимательный, проконсультировали, сделали там же рентген, на вопросы ответы получили. Остались довольны.
Виктория 16 Травень 2019
Доктор мне понравился, а с клиникой как-то непонятно. Обычно приходишь на время и доктор принимает, а тут пришлось ждать, была очередь, интервал между приемом десять минут. Оплата перед консультацией, я такое первый раз вижу.
Олександр 08 Січень 2019
Не понравилось то, что был записан на определенное время, а когда пришел в клинику, то стоял в очереди.
Аліна 23 Серпень 2018
Все отлично.