OUTRÈ CLINIC

OUTRÈ CLINIC

Клініка
add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
OUTRÈ CLINIC - центр здоров'я та краси основним нашим завданням та ідеологією є турбота про здоров'я людини та запобігання хворобам раніше, ніж стан організму дав збій
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Кудряшова, буд 18на карті
Солом'янський м.Вокзальна
0.0

OUTRÈ CLINIC - центр здоров'я та краси

OUTRÈ означає «надзвичайно», саме так ми піклуємось про наших пацієнтів

Турбота

З першого кроку ви зрозумієте, що можна отримувати здоров’я з насолодою. Ми приготуємо Вам улюблену каву і нагодуємо сніданком після прийому

Комфорт

Дивіться улюблене кіно лежачи в кріслі під час забору аналізів або крапельниці. Діалог з лікарем буде простим та дружнім, онлайн підтримка під час лікування

Результат

Нам потрібні лояльні та здорові клієнти, а не постійні хворі пацієнти. Використовуючи комплексний підхід до діагностики, ми вирішуємо вашу проблему.

В outre ми одразу встановимо причину тривоги і найбільш ефективним способом складемо подальший план і залучимо відповідних фахівців

У нас функціонує досить велика кількість сучасних технологій лікування, які дозволяють досягати чудових результатів

А також наші лікарі знають свою справу та мають науковий ступінь у галузі медицини

Бездоганна репутація клініки жіночого здоров’я та краси

Досвідчена команда з 22 лікарів з досвідом 10+ років

Власна лабораторія для проведення аналізів та досліджень