Здорова сім'я, поліклініка

Здорова сім'я, поліклініка

Поліклініка
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Круглоуніверситетська, 3-5на карті
Печерський м.Театральна м.Хрещатик м.Палац Спорту

Поліклініка «Здорова сім'я» є комфортним, сучасним, многопрофільниv медичним закладом, в якому пацієнтам надається вичерпний спектр медичних послуг з будь-якого питання, що стосується здоров'я.

За 10 років існування поліклініка «Здорова сім'я» має репутацію надійного і перевіреного медичного закладу: тільки за місяць обстеження і лікування в поліклініці проходить тисяча і більше пацієнтів.

Для того щоб підвищити якість і рівень послуг, що надаються, в грудні 2013 року на базі поліклініки відбулося відкриття повністю укомплектованого і комфортно обладнаного денного стаціонару.

За останні три роки поліклініка неодноразово ставала призером в різних номінаціях Національного бізнес рейтингу. Так, в 2014 р «Здорова сім'я» зайняла 3 місце в Україні і перше місце по Києву в номінації «Показники ефективності використання ресурсів», після чого їй було присвоєно статус «Лідер галузі-2015».

Напрямки роботи поліклініки «Здорова сім'я»:

• консультативний прийом лікарів різних спеціальностей і профілів;
  • консультативний прийом дипломованого психотерапевта;
  • лікування в умовах сучасного денного стаціонару поліклініки;
  • оперативна і високоточна лабораторна діагностика;
  • сучасна і інформативна ультразвукова діагностика;
  • дуплексне сканування всього судинного русла;
  • діагностика роботи серця: ЕКГ, ЕхоКГ, ЕКГ по Холтеру;
  • діагностика остеопорозу шляхом ультразвукової денситометрії;
  • ендоскопічне дослідження травного тракту (ФГДС);
  • діагностика і усунення патологій шийки матки (радіохвильова ексцизія, аргоноплазмена абляція);
  • діагностика і терапія хвороб шкіри з використанням дерматоскопа;
  • діагностика і терапія неврологічної патології з використанням фармакопунктури;
  • повний спектр послуг ЛОРа, офтальмолога і т.д .;
  • краніосакральна терапія, масаж і багато іншого

У поліклініці «Здорова сім'я» про ваше здоров'я подбають кращі фахівці!

Альона 06 Квітень 2024
Було все добре у цій клініці. Все сподобалося.
Тетяна 04 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було
Рита 29 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все чудово було.
Еней 22 Березень 2024
Дуже гарна онлайн консультація. Лікар, Бондар Олена Іванівна, дуже приємна в спілкуванні, ми задоволені
Тетяна 20 Березень 2024
Клініка хороша, сподобалася