Клініка Поліклініка на дарниці

Поліклініка
АЕ № 638148 від 05.02.2015
Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Інфектологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика ще
  • Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Установа надає найширший спектр амбулаторно-поліклінічних послуг, серед яких консультації вузькопрофільних фахівців, всебічна діагностика, контрактний супровід сімейним лікарем протягом року і довше, ведення вагітності, спостереження у педіатра, напрямок на вторинне обстеження та оперативне лікування ще

• Нд: вихідний

Дарницький бульвар, 5. На карті

Дніпровський , м.Дарниця, м.Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі займається амбулаторним прийомом пацієнтів і комплексним наглядом за їх здоров'ям відповідно до положень сімейної медицини. В умовах максимального комфорту для пацієнтів, фахівці «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі надає весь спектр первинної медичної допомоги, а при потребі в більш детальному обстеженні або оперативному лікуванні, пацієнти можуть пройти їх в базовій клініці мережі - «Меділенд» на Лук'янівці.

Також в медичному центрі «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі ви можете скористатися послугами контрактного лікарського супроводу. Так, уклавши з клінікою угоду терміном на 1 рік, ви отримуєте можливість без обмежень користуватися послугами терапевта, гінеколог, педіатра, проходити інструментальні дослідження.

Сьогодні на Дарницькому бульварі консультують лікарі таких спеціальностей: терапевт, педіатр, дерматолог, кардіолог, невролог, ЛОР, гастроентеролог, сімейний лікар, гінеколог та ін.

Тут ви можете пройти комплексні і вибіркові УЗ-обстеження, починаючи з щитовидної залози, закінчуючи органами репродукції, кардіограму на сучасному цифровому 12-канальному кардіограф, здати кров на аналізи.

У медичному центрі «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі також надаються послуги денного стаціонару: в / м, в / в ін'єкційне лікування, крапельне лікування, перев'язки і ін. Кваліфікований медичний персонал амбулаторії зробить все безболісно і швидко.

Доктор была без халата, позволяла себе выражаться не совсем профессионально и грубо в мою сторону, отругала меня как дочь, за что извинилась потом, но мне такое обращение абсолютно не понравилось. Вряд ли я обращусь еще раз к доктору и в эту клинику

Аноним, 07.07.2021

В клініці дуже приємний персонал, прийом почався вчасно.

Ганна, 07.05.2021

Лікар надала професійну консультацію. Дала відповіді на всі запитання та назначила лікування. Прийомом задоволена.

Ольга, 27.03.2021

Клиника мне понравилась, единственное, что из-за ремонта было немного шумно, но это просто рядом было, не в клинике. Буду еще обращаться в данную клинику.

Марина, 20.02.2021

Клиника чистая, администрация приветливая, меня быстро провели к доктору без задержек.

Оксана, 06.01.2021
Дивитися всі відгуки