Поліклініка на Дарниці

Поліклініка на Дарниці

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Інфектологія Кардіологія Неврологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Установа надає найширший спектр амбулаторно-поліклінічних послуг, серед яких консультації вузькопрофільних фахівців, всебічна діагностика, контрактний супровід сімейним лікарем протягом року і довше, ведення вагітності, спостереження у педіатра, напрямок на вторинне обстеження та оперативне лікування
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Дарницький бульвар, 5на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська

Медичний центр «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі займається амбулаторним прийомом пацієнтів і комплексним наглядом за їх здоров'ям відповідно до положень сімейної медицини. В умовах максимального комфорту для пацієнтів, фахівці «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі надає весь спектр первинної медичної допомоги.

Також в медичному центрі «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі ви можете скористатися послугами контрактного лікарського супроводу. Так, уклавши з клінікою угоду терміном на 1 рік, ви отримуєте можливість без обмежень користуватися послугами терапевта, гінеколог, педіатра, проходити інструментальні дослідження.

Сьогодні на Дарницькому бульварі консультують лікарі таких спеціальностей: терапевт, педіатр, дерматолог, кардіолог, невролог, ЛОР, гастроентеролог, сімейний лікар, гінеколог та ін.

Тут ви можете пройти комплексні і вибіркові УЗ-обстеження, починаючи з щитовидної залози, закінчуючи органами репродукції, кардіограму на сучасному цифровому 12-канальному кардіограф, здати кров на аналізи.

У медичному центрі «Меділенд-Дарниця» на Дарницькому бульварі також надаються послуги денного стаціонару: в / м, в / в ін'єкційне лікування, крапельне лікування, перев'язки і ін. Кваліфікований медичний персонал амбулаторії зробить все безболісно і швидко.

Геннадій 12 Вересень 2024
Клініка чудова, все дуже сподобалося.
Софія 23 Серпень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Комфорт, зручність перебування та обслуговування були на найвищому рівні.
Наталія 15 Серпень 2024
Клініка хороша, на ресепшен все добре.
Діана 13 Серпень 2024
Не сподобалося ставлення працівників на рецепції до пацієнтів. Але загалом все пройшло нормально, зауважень ніяких не було.
Юлія 20 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було добре у цій клініці.