Медікал Плаза, медичний центр у Києві

Медікал Плаза, медичний центр у Києві

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MEDICAL PLAZA - багатопрофільний медичний і діагностичний центр зі штатом 200 співробітників, серед яких лікарі більше 40 спеціальностей, 3 доктора медичних наук, 15 кандидатів медичних наук, 42 лікаря вищої категорії
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Володимира Івасюка, 4 корпус 5 на карті
Оболонський м.Мінська

Основні переваги медичного центру

• Рівень сервісу: зручний графік, відсутність черг, індивідуальний підхід, уважні висококваліфіковані лікарі. Наша робота оцінена сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості ISO 9001 діє до: 2015 (04.01.2017) і вищої акредитаційної категорією МОЗ України;
  • Європейський стандарт лікування: постійне вивчення та використання напрацювань кращих приватних лікарень країн Євросоюзу, а також застосування сучасних методів лікування, дають нам очевидні переваги перед багатьма платними клініками. Рішення про проведення профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів приймається на основі документованого підтвердження їх безпеки для пацієнта;
  • Висококваліфікований персонал на всіх рівнях: співробітники MEDICAL PLAZA регулярно проходять додаткове навчання і обмінюються досвідом із західними колегами з державних і приватних клінік;
  • Єдиний стандарт обслуговування для всіх: наше лікування базується на принципах доказової медицини і паціенторіентірованності, де на чолі стоїть пацієнт і його безпека;
  • Передове оснащення і краще медичне обладнання: високий рівень медичної допомоги неможливий без сучасних технологій. Наші хірурги використовують ендоскопічну техніку провідних брендів та ін.
  • Стаціонар: пацієнтам лікарні є лікування в комфортному стаціонарі під наглядом кваліфікованих фахівців.

Репродуктивне здоров'я пацієнтів - провідний напрям роботи Центру. Фахівцями відділення ДРТ проводяться внутрішньоматкові інсемінації; програми екстракорпорального запліднення з програмами донації ооцитів та / або сперматозоїдів; сурогатного материнства (в разі їх необхідності за медичними показаннями); кріоціклов.

Успішність програм ЕКО перевищує 50%. Це - найвищий показник, який забезпечують провідні європейські та американські клініки. За допомогою співробітників нашого репродуктивного відділення вже народилося понад 600 прекрасних і здорових малюків!

Аніта 11 Квітень 2024
Персонал в клініці привітний
Наталія 14 Лютий 2024
Дуже сподобалося у клініці. Все супер було, буду рекомендувати усім цю клініку. При потребі ще буду звертатися у цю клініку обов'язково.
Станіслав 10 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Все нормально пройшло. Сучасна, хороша клініка.
Філії мережі
Все клініки