Медікал Плаза, медичний центр на Печерську

Медікал Плаза, медичний центр на Печерську

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Проктологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MEDICAL PLAZA - багатопрофільний медичний і діагностичний центр зі штатом 200 співробітників, серед яких лікарі більше 40 спеціальностей, 3 доктора медичних наук, 15 кандидатів медичних наук, 42 лікаря вищої категорії
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
Кловський узвіз, 12Ана карті
Печерський м.Кловська

Основні переваги медичного центру

• Рівень сервісу: зручний графік, відсутність черг, індивідуальний підхід, уважні висококваліфіковані лікарі. Наша робота оцінена сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості ISO 9001 діє до: 2015 (04.01.2017) і вищої акредитаційної категорією МОЗ України;
  • Європейський стандарт лікування: постійне вивчення та використання напрацювань кращих приватних лікарень країн Євросоюзу, а також застосування сучасних методів лікування, дають нам очевидні переваги перед багатьма платними клініками. Рішення про проведення профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів приймається на основі документованого підтвердження їх безпеки для пацієнта;
  • Висококваліфікований персонал на всіх рівнях: співробітники MEDICAL PLAZA регулярно проходять додаткове навчання і обмінюються досвідом із західними колегами з державних і приватних клінік;
  • Єдиний стандарт обслуговування для всіх: наше лікування базується на принципах доказової медицини і паціенторіентірованності, де на чолі стоїть пацієнт і його безпека;
  • Передове оснащення і краще медичне обладнання: високий рівень медичної допомоги неможливий без сучасних технологій. Наші хірурги використовують ендоскопічну техніку провідних брендів та ін.
  • Стаціонар: пацієнтам лікарні є лікування в комфортному стаціонарі під наглядом кваліфікованих фахівців.

Репродуктивне здоров'я пацієнтів - провідний напрям роботи Центру. Фахівцями відділення ДРТ проводяться внутрішньоматкові інсемінації; програми екстракорпорального запліднення з програмами донації ооцитів та / або сперматозоїдів; сурогатного материнства (в разі їх необхідності за медичними показаннями); кріоціклов.

Успішність програм ЕКО перевищує 50%. Це - найвищий показник, який забезпечують провідні європейські та американські клініки. За допомогою співробітників нашого репродуктивного відділення вже народилося понад 600 прекрасних і здорових малюків!

Дмитро 20 Квітень 2024
Клініка перезаписала мене на інший день, коли я прийшов, то зʼясувалося, що запис в клініці у мене зовсім до іншого лікаря, мав неприємний інцидент. Довелося ще раз записатися і прийти в інший день. Дуже погано працює адміністратор клініки
Юлия 28 Березень 2024
УЗИ провели хорошо, все было отлично, замечаний не было
Олександр 22 Березень 2024
Клініка має гарний вигляд, чиста, майже стерильна, як і має бути в клініці. Клініка компактна, але все є, пацієнти ходять на різні процедури в клініку. Клявзуннік Іван Якович - хороший лікар, відповів на всі питання, все розпитав. Я всім задоволений
Елла 22 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.