Медичний центр «Просто»

Медичний центр «Просто»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Медичний центр «Просто» надає кваліфіковану медичну допомогу вузькопрофільних фахівців та діагностику на сучасному обладнанні нового покоління. У центрі є можливість отримати допомогу за такими напрямками медицини, як: гінекологія, урологія, терапія, хірургія, кардіологія, функціональна, МРТ, УЗД-діагностика
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
вул. Закревського 61\2на карті
Деснянський м.Чернігівська м.Лісова

«Просто» — це установа, у якій надають професійну медичну допомогу різного спектру. У центрі проводять консультативні прийоми, діагностичні дослідження і направляють на прийоми до вузькопрофільних фахівців.

Напрями

У центрі вам зможуть надати допомогу за такими напрямками, як:

• терапія;
  • ендоскопія;
  • МРТ-діагностика;
  • УЗД-діагностика.

Фахівці

У центрі працюють фахівці з вищою медичною освітою, які постійно вдосконалюють свої навички кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій. Це дозволяє лікарям застосовувати сучасні методики лікування, які позитивно позначаються на здоров'ї пацієнтів.

Переваги

Головною перевагою медичного центру є якість послуг, що надаються. Завдяки професійній діагностиці і грамотному лікуванню пацієнти можуть повернути здоров'я свого організму за короткий час

Головний критерій клініки — це порядність. Адже, кожен пацієнт, який звертається до медичного закладу, гарантовано отримує професійну медичну допомогу. Головна перевага — це людський фактор та позитивне ставлення до людей.

Сергій 13 Грудень 2023
Усе сподобалось.
Дмитро 13 Грудень 2023
Усе подобається - вже не вперше відвідую клініку.
Олександр 01 Листопад 2023
Чистенько, комфотно, гарно
Вікторія 25 Жовтень 2023
Все сподобалося, буду звертатися ще в разі потреби.