Клініка ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)

Медичний центр
Акушерство, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Ревматологія, Репродуктологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Оплата карткою,

ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка) - це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, пацієнти якого можуть отримати спеціалізовану поліклінічну допомогу за багатьма напрямками, серед яких урологія, гінекологія, педіатрія, дерматологія, терапія, хірургія та ін. ще

• Нд: 9:00-14:00

вул. Привокзальна, 14. На карті

Дарницький

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Поліклініка на Привокзальній (Моя клініка) - клініка для всієї сім'ї, яка складається з дитячої та дорослої відділень, відділення діагностики, лабораторії, хірургічного відділення, фізіотерапевтичного відділення та денного стаціонару. Фахівці клініки надають медичну допомогу в області гінекології, урології, хірургії, ортопедії і травматології, терапії, неврології, кардіології, ендокринології та інших напрямках

Висококваліфіковані лікарі цієї установи підбирають самі відповідні методи лікування для кожного пацієнта. Вони працюють тільки з сучасним обладнанням, що сприяє отриманню високих результатів в лікуванні великої кількості хвороб майже в усіх напрямках.

Клієнти поліКлініки можуть регулярно користуватися знижками, дисконтними картами, а також спеціальними пропозиціями на комплексні послуги.

Ремонт в цій клініці дуже необхідний. Відчуття знаходження там було не дуже приємне, цю клініку є з чим порівняти

Аноним, 11.11.2020

В клинике царит атмосфера спокойствия и доброжелательности. Огромное спасибо докторам Гусарук Т Н и Вадиму Владимировичу за профессионализм и внимание!

Козырь Люда, 15.09.2020

Немного надо, что бы было в клинике почище.

Андрей, 18.03.2020

Доктор компетентный, но не понятно почему доктор во время приема перешел на "ты". И не понятно почему сказали, что прием и осмотр будут бесплатны, а оказалось что осмотр платны.

Андрей, 30.11.2019

Врач: вежливый, аккуратно осмотрел меня, подробно отвечал на все мои вопросы, расписал лечение, дал хорошие советы.

Анна, 30.11.2019
Дивитися всі відгуки