Клініка «Моя клініка» на Оболоні

Медичний центр
Гінекологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Хірургія

«Моя клініка» - медичний центр для всієї родини, в якому ведуть прийом кваліфіковані лікарі різних спеціальностей - гінекологи, педіатри, хірурги та ін. Разом з рекомендаціями профільних фахівців тут можна отримати термінову гінекологічну допомогу, пройти комплексне обстеження організму. У клініці працює хірургічне відділення, де проводяться амбулаторні операції та ендоскопічні втручання ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. Героїв Сталінграда, 20. На карті

Оболонський , м.Мінська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Моя клініка» - медична допомога для всієї родини

«Моя клініка» на Оболоні - багатопрофільний медичний центр, відкритий в липні 2017 року. Тут ведуть прийом досвідчені фахівці, діагностичні та хірургічні кабінети оснащені найновішим обладнанням, завдяки чому обстеження і оперативні втручання проходять швидко і з максимальним комфортом для пацієнтів.

Основні напрямки діяльності:

• Акушерство і гінекологія
  • Пластична хірургія
  • Проктологія
  • Педіатрія
  • УЗ-діагностика
  • Ендоскопія
  • Хірургія (амбулаторні операції)
  • Швидка гінекологічна допомога

Переваги медцентру «Моя клініка» на Оболоні:

• індивідуальний підхід в обслуговуванні і терапії, шанобливе і уважне ставлення до пацієнтів
  • в клініці діє програма лояльності: регулярно проводяться акції, клієнтам пропонуються спеціальні ціни на комплексні послуги, дисконтні карти і знижки
  • точна діагностика, конфіденційне і якісне лікування

Також в медичну мережу «Моя клініка» входять лікувально-діагностичні центри на ОсокоркахПозняках і Привокзальній  (Нова Дарниця).

Тепло якісно, комфортно, працівникі вічливі.

Поліна, 03.02.2021

Визитом в клинику, осталась довольна. Комфортное помещение, чисто, на ресепшене вежливые сотрудники. Врач, приняла вовремя, во время консультации все подробно рассказывала, лишних назначений не делала. Буду рекомендовать!

Людмила, 03.02.2021

Меня абсолютно все устроило. Приветливый персонал и отзывчивый врач, внимательный. Все хорошо. Очень быстро без всяких очередей.

Уляна, 08.01.2021

Юрий Васильевич - отличный врач, компетентно и грамотно объяснил, что нужно делать,точно поставил диагноз, приятная клиника, заботливый персонал

Денис, 09.12.2020

Цена на сайте и что озвучили по телефону была одна, а после приема была выше почти в 2 раза. Нужно предупреждать что цена может меняться и за что нужно дополнительно платить до приема, а не после.

Катерина, 13.11.2020
Дивитися всі відгуки