Клініка Моя Клініка на м. Осокорки

Медичний центр
Акушерство, Венерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Психологія, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще
  • Оплата карткою,

«Моя Клініка на Осокорках» - сучасний широкопрофільний лікувально-діагностичний центр, який спеціалізується на наданні поліклінічних послуг за напрямками: акушерство, венерологія, дерматологія, гінекологія, урологія, отоларингологія та ін. ще

• Нд: 9:00-14:00

вул. Княжий Затон, 21. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Моя клініка» на Осокорках - багатопрофільна клініка для дітей та дорослих

«Моя клініка» на метро Осокорки - укомплектований за останнім словом техніки медичний центр, фахівці якого проводять діагностику та лікування широкого спектру захворювань. У штаті - кваліфіковані лікарі, постійно поліпшують свої професійні навички в рамках тематичних медичних курсів, конференцій та з'їздів. Клініка оснащена тільки найновішим обладнанням, що в поєднанні з окремим підходом до кожного пацієнта практично творить чудеса.

Переваги центру «Моя клініка»:

• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • діє програма лояльності: акції і знижки, спеціальні пропозиції на комплексні послуги;
  • якісне і конфіденційне лікування;
  • клініка оснащена всім необхідним, щоб діагностика і лікування проводилися з максимальним комфортом для пацієнтів.

Напрямки діяльності медцентру «Моя клініка»:

• Акушерство і гінекологія: профілактика і лікування «жіночих» захворювань, рішення проблем з зачаттям, супровід вагітності, невідкладна медична допомога, радіохвильове лікування патологій шийки матки, дитяча гінекологія, плазмоліфтинг інтимної зони, гістероскопія і т. д.
  • Гастроентерологія: ендоскопічне обстеження шлунка і дванадцятипалої кишки, колоноскопія, лабораторні аналізи, кваліфікована медична допомога при діареї і запорах, відсутності апетиту, дискомфорт і болі в животі, різке схуднення або наборі ваги, нудота і блювота, відрижки і печії, метеоризмі.
  • Дерматологія і дерматовенерологія: корекція проблем зі шкірою, усунення вугрової висипки, демодекозу, грибкових уражень, допомога при герпесі і контагіозному молюску, атопічній алергії і екземі, видалення папілом, бородавок та інших новоутворень на тілі, профілактика і лікування нігтьових хвороб і захворювань волосистої частини голови.
  • Кардіологія: профілактика і лікування проблем з серцем, гіпертонії, ішемії, різних видів кардіоміопатій, спостереження хворих з аритмією і вродженими вадами, які перенесли інфаркт міокарда, проведення необхідних аналізів, УЗД та ЕКГ і т. д.
  • Косметологія: усунення косметичних дефектів шкіри, ліфтинг шкірних покривів, допомога при проблемній, сухій шкірі, пластика контурів обличчя, біоревіталізація і дарсонвалізація, кріомасаж і пілінг, атравматична і ультразвукова чистки обличчя.
  • Неврологія і вертебрологія: проведення епідуральних, паравертебральних стероїдних та інших видів ін'єкцій в лікуванні хронічних болів в хребті, хірургічні втручання при онкологічних захворюваннях хребта, а також хворобах з больовими неврологічними синдромами.
  • Отоларингологія: зупинка носових кровотеч, видалення сторонніх тіл з носа, вух і глотки, введення лікарських препаратів в гортань, прочищення лакун мигдалин, продування слухових проходів, лікування фурункулів, видалення наростів в носових раковинах рідким азотом, допомога при синуситах і гаймориті методом «кукушка» та ін.
  • Стоматологія: лікування карієсу на будь-яких стадіях і його ускладнень, зубна реставрація і установка протезів, стоматологічна хірургія, відбілювання і професійна чистка зубів, установка прикрас і виправлення прикусу за допомогою брекетів, кап, пластинок.
  • Терапія: лікарі-терапевти допомагають при гострих респіраторних інфекціях, захворюваннях органів дихання, сечовидільної та серцево-судинної системи, патологіях шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин, аутоімунних хворобах і т. д.
  • Урологія: лікування сечокам'яної хвороби, гострих і хронічних простатитів, запалень сечовивідних шляхів, уретритів і різних інфекцій, усунення проблем з ерекцією і сім'явипорскуванням, зниженням лібідо і нетриманням сечі, всебічне обстеження нирок, сечового міхура і статевих органів, заміна епіцістоми.

Разом з рекомендаціями досвідчених лікарів в клініці за місцем можна пройти комплексне обстеження організму, що включає УЗД внутрішніх органів і тканин на апараті Esaote - MyLab 50 з найвищим рівнем деталізації, кардіограму, дерматоскопію, кольпоскопію, біопсію, уретроскопию, здачу крові, сечі, калу, мазків на лабораторне дослідження і т. д. Точна діагностика допомагає швидко поставити діагноз і призначити найбільш ефективну схему лікування.

В среду была в клинике с кашлем, послушали сказали всё чисто, в лёгких ничего. В пятницу с температурой 38 положили с пневмонией. Вот так ничего нет. Консультация стоила денег. Деньги на ветер

Катерина, 31.03.2021

Кініка невелика, охайна, трохи малувате приймальне відділення.

Алла, 26.03.2021

Немного тесновато, а так, вроде как, все путем.

Константин, 26.11.2020

Администратор не смог распечатать с телефона результаты анализов.

Игорь, 26.08.2020

С врачом все в порядке, но к клинике претензий уйма! Я второй раз к ним бы не пошёл. После приема, мне пришлось узнавать есть ли мои анализы или нет. Сказали есть. Потом пришлось просить, что бы мне их выслали на вайбер, мне их выслали. И тоже никакого фидбэка, нужно ли мне к врачу? Сами решайте и думайте, зачем Вы нас мучаете! Выглядело это как-то так.

Алексей, 25.08.2020
Дивитися всі відгуки