Медичний центр «Медична допомога»

Відгуки про клініку Медичний центр «Медична допомога»

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр у Дніпровському районі Києва. Основним напрямком центру є «Хірургія одного дня» - малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання, а також Акушерство і Гінекологія - лікування різних захворювань жіночої статевої сфери консервативним і хірургічним шляхом, ведення вагітності.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
пр-т Миру, 19/18на карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
153 відгуки
Лідія 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, у клініці було гарно, чисто, привітний персонал, який допоміг в усьому розібратися. Дуже гарно нас зустріли, все задовольнило нас у цій клініці.
Ксенія 21 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася.
Анастасія 21 Березень 2024
Сподобалася клініка, пройшло усе доволі добре.
Наталія 20 Березень 2024
Дятлов Павло Борисович - дуже приємний, кваліфікований, професійний спеціаліст. З прекрасним почуття гумору. Клініка дуже сподобалася, все пройшло чудово. Клініка і лікар нам повністю підійшли.
Марія 16 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре.
Максим 15 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.
Віктор 02 Березень 2024
Все добре було.
Леся 25 Лютий 2024
У клініці дуже зручно та комфортно. Є дитячий куток для діток, можна зайняти дитину - це нам дуже сподобалося.
Дарія 25 Лютий 2024
Доволі непогана клініка.
Лейла 25 Лютий 2024
Нормально все було, але могло б бути й краще. Довго дуже чекали, щоб поспати на візит до лікаря. Це трохи нам не сподобалося.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі