Medical Dynasty

Medical Dynasty

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Е. Пчилки, 3 ана карті
Дарницький м.Позняки

В клініці є в наявності вакцина для профілактики грипу "Ваксігип Тетра" чотирьохвалентна , інактивована виробництва Санофі Пастер, Франція.

Вакцина "Ваксігип Тетра" рекомендована для профілактики грипу у дорослих та дітей від 6 месяців. Наша клініка пропонує високу якість медичних послуг.

Ми суворо дотримуємось умов зберігання вакцин та протоколів проведення вакцинації для дітей та дорослих.

Ольга 13 Вересень 2024
Зручна клініка, я задоволена, дякую.
Сергій 10 Вересень 2024
Чудово пройшов візит. Все дійсно було відмінно, дуже професійні лікарі у цій клініці. Все дуже допомогло, що порекомендували зробити в цій клініці. Насправді відчуваю себе краще. Дякую.
Людмила 09 Вересень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Все пройшло доволі швидко та в приємній атмосфері. Дійсно все було чудово в даній клініці.
Юлія 21 Серпень 2024
Сподобалось все - й відношення, й консультацією у гінеколога Білошицької Наталії Василівни. Абсолютно усім залишилась задоволеною.
Ірина 02 Липень 2024
Сподобалася клініка, все гаразд, все супер було.