Приватна клініка «Медична допомога»

Клініка Приватна клініка «Медична допомога»

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільна приватна клініка в Дніпровському районі Києва. Основним напрямком клініки є «Хірургія одного дня» - малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання, а також Акушерство і Гінекологія - лікування різних захворювань жіночої статевої сфери консервативним і хірургічним шляхом, ведення вагітності.
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 20:00 access_time_filled сб : 7:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр-т Миру, 19/18на карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка «Медична Допомога» - це багатопрофільна приватна клініка в Дніпровському районі Києва.

Основні переваги клініки «Медична Допомога»

Власний діагностичний центр Крім оглядів і інструментальних обстежень, тут проводять навіть лабораторні дослідження.

Денний стаціонар в клініці «Медична Допомога» Тут забезпечать постійний контроль стану пацієнта, чітке виконання всіх призначень лікаря, нададуть невідкладну медичну допомогу в найкоротші терміни. Є можливість пройти фізіотерапевтичні процедури за допомогою ультразвуку, електромагніту, лазерного випромінювання.

Демократичні ціни в клініці «Медична Допомога» Часті акції і знижки (в тому числі спеціально для користувачів DOC.ua!) На найпопулярніші послуги в пікові періоди дозволяють вам отримати якісне лікування та діагностику незалежно від рівня доходу.

«Хірургія одного дня» в клініці «Медична Допомога»

Це головний напрямок клініки, охоплює малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання. Фахівці клініки використовують сучасне високоякісне обладнання, яке дозволяє проводити операції з найменшою травматичністю для пацієнта і з найбільшою ефективністю в його лікуванні. Наші фахівці проводять хірургічні операції за напрямками:

Загальна малоінвазивна хірургія:

• видалення доброякісних утворень, ліпом, атером, гігром, гідраденитів, фурункулів, абсцесів;

Хірургія в урології:

• висічення різних новоутворень,
  • лікування парафімозу,
  • резекція атером, ліпом,
  • видалення кіст,
  • циркумцизіо;

Хірургія в гінекології:

• діагностичні вишкрібання порожнини матки,
  • встановлення внутрішньоматкової спіралі,
  • лікування ектопії,
  • лікування ектропіону шийки матки,
  • видалення кондилом, папілом,
  • розтин абсцесів бартолінової залози,
  • медикаментозний аборт,
  • лікування ерозій шийки матки;

Хірургія у проктології:

• видалення доброякісних новоутворень,
  • лікування внутрішнього і зовнішнього геморою,
  • анальні тріщини, видалення поліпів,
  • висічення гострих папілом,
  • висічення анальної «бахромки»,
  • тромбектомія,
  • лікування параректальних свищів,
  • допомога стомованим пацієнтам.

Хірургія в отоларингології:

• видалення папілом,
  • кіст з піднебінних дужок,
  • репозиція кісток носа при свіжих переломах,
  • пункція гайморової пазухи,
  • радіохвильове лікування хропіння,
  • розтин атером,
  • ліпом,
  • гематом,
  • паратонзилярного абсцесу,
  • хемокаустика;

Хірургія у дерматології:

• видалення новоутворень шкірних покривів,
  • гістологічне дослідження біоптату,
  • видалення мозолей,
  • видалення онкологічних новоутворень на ранніх стадіях,
  • консультація дерматолога-онколога.

Крім цього, провідними напрямком в клініці є гінекологія, акушерство та педіатрія.

«Школа Батьківства» в клініці «Медична Допомога»

Унікальна програма, розроблена лікарями клініки, допомагає майбутнім батькам без стресів і паніки підготуватися до появи нового члена в сім'ї. Після народження малюка, з перших днів його життя батьки можуть отримати консультації по грудному вигодовуванню - фахівці клініки «Медична Допомога» розкажуть і навчать як правильно вигодовувати немовля, що робити при маститах і проблемах з молочними залозами. Можливі консультації таких дитячих фахівців:

• педіатра;
  • ендокринолога;
  • дерматолога;
  • логопеда.

Консультації лікарів

Для дорослих пацієнтів клініка Медична Допомога може запропонувати консультації наступних спеціалістів:

• хірурга;
  • ендокринолога;
  • дерматолога;
  • косметолога;
  • мануального терапевта.

Послуги професійної косметології в клініці «Медична Допомога»

• Мезотерапія та ін'єкції краси
  • Пілінги
  • Чистка обличчя та доглядові процедури
  • Професійне лікування акне і постакне
  • Лікування демодекозу
Перевірені відгуки про клініку
Артём 02 Жовтень 2021
Ми были не довольны работой клиники. Записались на прием к паразитологу. Но в клинике не знали что у них принимает паразитолог. Администратор сказал да такой врач у нас есть, но она у нас педиатр. Я пол часа пыталась допроситься встречи с доктором. Чтобы лично убедится что врач паразитолог. И пока врач не вышла и не подтвердила, мне рассказывали что вы можете уезжать паразитолог не принимает. Девочки совсем ужасные сидят и на общение, и судя по всему не знают какой врач принимает.
Ганна 11 Вересень 2021
Хороший врач, мне все понравилось. Все объяснила доходчиво. По поводу цен сказала. Все хорошо.
Інна 01 Вересень 2021
Все було добре, окрім того, що я довго чекала в черзі. Бо мене не прийняли саме на мій час.
Евгений 21 Липень 2021
Сдавал в клинике анализы. Очень долго приходится ожидать результатов анализов.
Антонина 07 Липень 2021
Клініка видала не моє заключення по прийому. Я прийшла в аптеку і мені почали збирати абсолютно не мої ліки, потім з'ясувалось що не моє заключення і навіть не вибачились.
Філії мережі
Все клініки