Медичний центр «Медична допомога» м. Лівобережна

Медичний центр «Медична допомога» м. Лівобережна

Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
"МЦ "Медична Допомога" м. Лівобережна - клініка, що спеціалізується на хірургічних втручаннях, гінекологічних, ЛОР операціях , ультразвуковій діагностиці та лабораторних аналізах. Ми маємо повноцінну операційну з сучасним обладнанням та стаціонаром, палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування наших пацієнтів, цілодобовий медичний нагляд після операцій. Профіль нашої клініки спрямований на медичні операції, і наша команда професіоналів готова надати вам найкращий медичний догляд.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10на карті
Дніпровський м.Лівобережна

Медичний центр «Медична допомога» м. Лівобережна надає широкий спектр послуг хірургічного напрямку.

Основні переваги:

• Широкий спектр медичних послуг
  • Різноманітні медичні послуги під одним дахом. Консультації різних фахівців, лабораторні дослідження, процедури та операції.
  • У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти.
  • Індивідуальний підхід та персоналізоване лікування
  • Ставимо на перше місце індивідуальні потреби пацієнта. Персоналізовані плани лікування, розроблені з урахуванням всіх вимог.
  • Комфортні умови
  • Сучасні та комфортабельні приміщення, створені надати приємну та розслаблюючу атмосферу, щоб ви відчували себе комфортно під час відвідувань лікаря.

Ми проводимо весь спектр планових операцій за різними напрямами:

• оперативна гінекологія;
  • оперативна урологія;
  • судинна хірургія;
  • оперативна проктологія;
  • оперативна отоларингологія.

Операційний блок клініки оснащений сучасним обладнанням.

А також Ендоскопічний напрямок:

• Гастроскопія (ФГДС)
  • Колоноскопія.

Довірте турботу про Ваше здоров’я фахівцям Медичного центру «Медична допомога».

Олександр 10 Серпень 2024
Клініка дуже сподобалася. Візит пройшов прекрасно,  питань ніяких немає до цієї клініки. Комфорт, затишок, професійність лікарів, все було на найвищому рівні.
Яна 10 Липень 2024
Дятлов Павло Борисович -  дійсно хороший лікар, дуже нам сподобався цей лікар. Виписав чудове лікування, надав всі необхідні рекомендації. Видно що лікар дуже добра людина. Дуже залишилися задоволені візитом. Клініка нам теж дуже сподобалася.
Філії мережі
Все клініки