Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини

Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Лікування та діагностика з використанням сучасних засобів діагностики
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницький м.Позняки

«Інсайт Медікал» є приватною клінікою сімейної медицини, що надає широкий спектр лікувальних та консультаційних послуг населенню. У клініці «Інсайт Медікал» широко застосовуються сучасні методи діагностики, лікування, профілактики і відновлення. Звернувшись в клініку «Інсайт Медікал» кожен пацієнт отримує висококваліфіковану і повну медичну допомогу у вигляді консультацій лікарів, проведення різних процедур і маніпуляцій, після проведення точної діагностики на сучасному обладнанні від провідних виробників ринку.

Надежда 05 Грудень 2019
Все отлично, комфортно.
Анна 11 Листопад 2019
Не могли найти кабинет врача в клинике
Надежда 16 Травень 2019
Ми доехали, с горем пополам, нашли. В девять часов, ели попали в корпус. Во общем, все хорошо, спасибо! Если бы можно было непосредственно сразу с доктором пообщаться, а не бегать по корпусам, чтобы он обьяснил куда идти. Бегать, пол часа по всем корпусам: где закрыто, где новый, где старый. Вход, третий через первый, это смешно. Я конечно понимаю, институт так строился, что у них система не понятная. К доктору претензий нет, он помог. Но локация, не очень.
Ольга 12 Лютий 2018
Мені було комфортно.