Моя Клініка

Моя Клініка

add_box Гінекологія Педіатрія Пластична хірургія Проктологія Хірургія Акушерство ... ще
«Моя Клініка» - це сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний центр. Серед медичних установ в сфері приватної медицини м. Києва, центр є поліклінічним комплексом, який надає медичну допомогу в наступних напрямках: акушерство, венерологія, гінекологія, дерматологія, урологія, отоларингологія, кардіологія, терапія, гастроентерологія, ендокринологія, дієтологія, стоматологія та ін.
add_box Гінекологія Педіатрія Пластична хірургія Проктологія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонський м.Мінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницький м.Осокорки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Моя Клініка» є прикладом гармонійного поєднання роботи висококваліфікованих лікарів, а також співробітників молодшого медичного персоналу, який вміє вибрати оптимальний метод лікування в кожному випадку, обладнання, що володіє високотехнологічними характеристиками, а також бездоганного сервісу. Крім того, в клініці є доглядальниці з медичною освітою.

Устаткування медичного центру «Моя Клініка»

Медичний центр обладнаний всім необхідним сучасним діагностичним обладнанням для проведення широкого спектру маніпуляцій, спрямованих на оцінку стану організму і виявлення захворювань органів і систем. Адміністратори центру організовують запис на зручний час для кожного пацієнта, швидке отримання ним результатів в клініці або, при бажанні, відправлять їх на електронну пошту пацієнта. У центрі проводять УЗД діагностику всього організму, ендоскопічні процедури та ін. Якісне виконання досліджень досвідченим фахівцем-діагностом - головний принцип нашої роботи.

Обладнання, що використовується в «Моїй клініці»:

• апаратна система MyLab ™ 50 - для ультразвукової діагностики органів, доплерографії, фолікулометрії;
  • електрокардіограф - для дослідження хвороб, що виникають в серцево-судинній системі.

Напрямки роботи «Моїй клініки»:

• стоматологія;
  • терапія;
  • ультразвукові дослідження;
  • косметологія.

Серед переваг лікування в «Моїй клініці»:

• консультаційний прийом, діагностування, призначення лікування;
  • проведення процедур на сучасному, точному обладнанні;
  • надання індивідуального обслуговування і лікування;
  • можливість виклику спеціалізованої бригади невідкладної допомоги або сестри додому, перевезення пацієнтів по Україні та за межі;
  • клієнти клініки мають можливість отримання знижок, дисконтних карт, спеціальних цін на комплексні послуги.
Вика 19 Листопад 2021
Визит в клинику прошёл хорошо. Мне всё понравилось.
Дарина 19 Жовтень 2021
Персонал клиники невнимательный, нет четких сформированных обязанностей, ненужная суета перед приемом к доктору
Лариса 07 Серпень 2021
Адміністратори клініки трохи хамовиті. Клініка не сподобалась.
Катерина 31 Березень 2021
В среду была в клинике с кашлем, послушали сказали всё чисто, в лёгких ничего. В пятницу с температурой 38 положили с пневмонией. Вот так ничего нет. Консультация стоила денег. Деньги на ветер
Алла 26 Березень 2021
Кініка невелика, охайна, трохи малувате приймальне відділення.