Відгуки про клініку ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)

Медичний центр
Акушерство, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Ревматологія, Репродуктологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Оплата карткою,
  • Нд: 9:00-14:00

вул. Привокзальна, 14. На карті

Дарницький

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Ремонт в цій клініці дуже необхідний. Відчуття знаходження там було не дуже приємне, цю клініку є з чим порівняти

Аноним, 11.11.2020

В клинике царит атмосфера спокойствия и доброжелательности. Огромное спасибо докторам Гусарук Т Н и Вадиму Владимировичу за профессионализм и внимание!

Козырь Люда, 15.09.2020

Немного надо, что бы было в клинике почище.

Андрей, 18.03.2020

Доктор компетентный, но не понятно почему доктор во время приема перешел на "ты". И не понятно почему сказали, что прием и осмотр будут бесплатны, а оказалось что осмотр платны.

Андрей, 30.11.2019

Врач: вежливый, аккуратно осмотрел меня, подробно отвечал на все мои вопросы, расписал лечение, дал хорошие советы.

Анна, 30.11.2019

Був на безплатній консультації у Чихрадзе Костянтина. Це просто жах! Мало того, що лікар звертався до мене на «ти», так після 5 хвилин консультації, назначив дуже дорогу процедуру. Звернувся до іншого лікаря, який поставив мені зовсім інший (правильний) діагноз. Люди не витрачайте гроші, особливо коли це акційна безплатна консультація, бо в таких випадках намагаються розвести на гроші. Всім здоров‘я!

Ярема, 12.10.2019

Очень внимательное отношение. Все очень доступно, без всяких навороченных медицинских терминов. Вопросов, даже не возникло.

Надежда, 20.05.2019

Меня все устроило, все было очень хорошо.

алина, 22.03.2018

Нормально, немного маленькая, тесновато, так все хорошо, чисто.

Давид, 14.03.2018

Испортили образцы для анализов . Буду пересдавать.

Тамара, 11.03.2018

Трохи брудно і багато людей. В середині мало місця і тісно. На реєстратурі дівчата не дуже приємні. Але в цілому, якщо не придиратися, то все нормально.

Алиса, 01.03.2018

Пускай улучшают сервис. Потому ,что люди которые там работают делаю чудеса.

Иван, 14.02.2018

Единственное, что хотелось бы, чтобы был терминал для оплаты картой.

Илья, 16.11.2017

Клініка сподобалась. Все організовано, гарно

Світлана, 15.11.2017

Нормальная клиника, только пора бы уже как-то с бумажных карточек, выписок и т.д. переходить на электронные документы.

Александр, 01.11.2017

Клиникой довольна. Очень быстро все было.

Наталья, 14.10.2017

Персонал на ресепшене внимательный, все хорошо.

Руслан, 19.09.2017

Все было хорошо. Неудобно было добираться.

Лилия, 19.09.2017

Все было быстро, сразу пришел, сразу обслужили.

Александр, 15.09.2017

Все нормально, все понравилось, спасибо.

Олена, 23.08.2017

Пономаренко Александра Васильевна- доктор внимательный, аккуратно все. Все устроило.

Зальмира, 21.08.2017

Не сподобалось те, що не принесли зразу картку туди, де повністю іде розрахунок. А взагалі, все добре.

Віта, 10.08.2017

Гарний персонал, завжди нададуть потрібну інформацію. Жінки на рецепції дуже ввічливі!

Катерина, 26.07.2017

Мне очень понравилась клиника, очень внимательные врачи. Рекомендую.

Виктория, 12.07.2017

Все сподобалось, швидко, без ніяких проблем, ніякої черги не було.

Богдан, 06.07.2017
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.