Сторінка 24: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Козак Богдан на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань всієї родини. Проводить комплексну діагностику зору, займається консервативним лікуванням спадкових та набутих офтальмологічних захворювань, зокрема косоокості. Видалення сторонніх тіл з рогівки. За допомогою сучасних апаратів підбирає ортокератологічні (нічні) лінзи та засоби контактної корекції.
Лікар Офтальмолог Каплієнко Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, спеціалізація якого - контактна корекція і оптометрія, здійснює підбір всіх видів корекції зору (очкової і контактної), а також лікування патологій органу зору.
Лікар Офтальмолог Мараєва Лариса Євгеніївна на Doc.ua
Лариса Євгенівна займається підбором всіх видів очкової корекції (Rodenstock, Seiko, Nikon), а також м'яких контактних лінз (Alcon, Bausch & Lomb, Sauflon, Zeiss).
Лікар Офтальмолог Алєксєєва Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, проводить корекцію короткозорості, далекозорості, а саме підбір всіх видів м'яких контактних лінз, прогресивних і інших сучасних очкових лінз.
Лікар Офтальмолог Хайновська Наталія на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оптометрист 2-ї категорії, проводить обстеження та лікування розладів і нехірургіческіх ушкоджень зорової системи (короткозорість і далекозорість). Надає рекомендації щодо використання окулярів та лінз.
Лікар Офтальмолог Базюк Людмила Степанівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, проводить підбір окулярів, включаючи прогресивні і офісні, які призначені для корекції вікових змін зору (пресбіопія), а також підбір м'яких контактних лінз.
Лікар Офтальмолог Панкул Марина на Doc.ua
Оптометрист 1 категорії, проводить обстеження та лікування нехірургіческіх пошкоджень і розладів зорової системи (короткозорість, далекозорість). Також надає рекомендації щодо використання окулярів та лінз.
Лікар Офтальмолог Ненюк Юлія Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна - лікар-офтальмолог, в компетенції якого знаходиться підбір всіх видів очкової корекції, м'яких контактних лінз з метою корекції короткозорості і далекозорості.
Лікар Офтальмолог Почепінец Аліна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог проводить повну первинну діагностику органів зору та консервативне лікування спадкових і набутих захворювань сітківки та зорового нерва. Також лікар здійснює видалення сторонніх тіл рогівки і консультує при підборі лінз
Лікар Офтальмолог Митрофанова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей. Займається лікуванням кон'юнктивіту, далекозорості, короткозорості. Проводить підбір окулярів, контактних лінз