Сторінка 27: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Даценко Віта Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Багаторічний досвід роботи в підборі очкової і контактної корекції зору. Підбір складної корекції. Діагностика та лікування синдрому сухого ока. Поєднує лікарську і викладацьку практики. Проводить діагностику і терапію патологій передніх структур ока терапевтичного профілю. Проводить навчання фахівців з підбору контактної корекції зору (VOG School). Бере активну участь в міжнародних офтальмологічних конференціях і вебінарах.
Лікар Офтальмолог Пруц  Ольга  Михайлівна на Doc.ua
Ольга Михайлівна спеціалізується на дитячій офтальмології. Займається лікуванням порушень рефракції (міопія,гіперметропія,астигматизм), косоокості, амбліопії, запалення кон’юнктиви (кон’юнктивіти різної етіології), запалень рогівки (кератити), кон’юнктиви, рогівки (кератити) та інше. Підбирає окулярів та МКЛ різної складності. Проводить різні види діагностики: огляд очного дна за допомогою бінокулярного офтальмоскопа, рефрактометрію, скіаскопію, УЗІ ока
Лікар Офтальмолог Лебідь Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна займається лікувальною, консультативною, науковою, профілактичною та викладацькою діяльністю. Є дійсним членом Асоціації офтальмологів, нейроофтальмологів і глаукоматологів України. Доктор Лебідь є автором кількох друкованих робіт в вузькоспеціалізованих офтальмологічних виданнях. Веде прийом з питань блефаропластики.
Лікар Офтальмолог Ротаєнко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (перша категорія), має досвід роботи в підборі очкової і контактної корекції з володінням сучасними алгоритмами і підходами. Також проводить діагностику переднього відрізка ока і його лікування.
Лікар Офтальмолог Прокопенко Юлія Валеріївна на Doc.ua
Лікар Офтальмолог Каменєва Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог другої категорії Каменєва Юлія Анатоліївна має великий досвід роботи. Проводить лікування таких захворювань як: кератит (в тому числі післятравматичні), виразка рогівки ока, іридоцикліт, гемофтальм, лазерне лікування глаукоми
Лікар Офтальмолог Первак Матвій Ігорович на Doc.ua
Лікар Офтальмолог, Хірург Дьомін Олег Ігорович на Doc.ua
Олег Ігорович - головний лікар клініки «Оптімед». Спеціалізується на різних методах діагностики, рефракційних, порожнинних хірургічних втручаннях. Володіє лазерними методиками лікування сітківки, глаукоми.
Лікар Офтальмолог, Хірург Ковальчук Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Сергіївна спеціалізується на рефракційної хірургії, лазерної хірургії сітківки, в тому числі при цукровому діабеті. Проводить комплексну діагностику хвороб очей, включаючи флуоресцентну ангіографію.
Лікар Офтальмолог Момотюк Світлана Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на оптометрії і контактній корекції, лікуванні хвороб рогівки, патологій очного дна (ангіосклероза, нейропатії та ін.), застосуванні лазера в цілях лікування хвороб очей.