Лікар Офтальмолог Мєлконова Вардуі Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Мєлконова Вардуі Леонідівна

Вардуі Леонідівна поєднує лікарську і викладацьку практики, проводить діагностику і всебічну терапію патологій передніх і задніх структур ока, які не потребують хірургічного втручання.

Перевірені відгуки про лікаря 186 відгуків

Софія 23 Лютий 2024
Хороший огляд, залишилася задоволена візитом до лікаря
Лариса 23 Лютий 2024
Чудовий лікар! Лікар надала дуже багато корисної інформації, навіть більше чим я очікувала. Лікар дуже приємна, кваліфікована. Я дуже вражена і дуже задоволена роботою лікаря. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом.
Денис 20 Лютий 2024
Все прекрасно пройшло, кваліфікація лікаря просто  чудова.
Марія 15 Лютий 2024
До цієї лікарки звертаємося не вперше, тому враження від візиту, як завжди позитивні, вона фахівець своєї справи, все на найвищому рівні, дякую.
Анонім 23 Листопад 2023
Лікарка уважна, ввічлива, все сподобалося. Рекомендую цю лікарку і дякую!
Олексій 26 Жовтень 2023
Лікарка гарний фахівець, відповіла на всі питання, це наша друга зустріч з нею, призначила курс лікування та написала про подальші події лікування.
Олексій 07 Жовтень 2023
Дуже задоволен прийомом. Лікар дуже досвідчена, знає відповіді на всі питання, призначення лікаря сучасні. Планую повторний прийом у лікаря
Єлизавета 05 Жовтень 2023
Лікар дуже кваліфікована, дуже грамотна, розповідає все по справі, дала додаткові корисні поради. Лікар дуже уважна, бажає максимально допомогти що і робить. Про таких лікарів кажуть, що лікар від Бога
Вікторія 21 Вересень 2023
Я в цієї лікарки вже не вперше й вважаю, що вона має найвищу кваліфікацію! Візитом як завжди залишилась задоволеною.
Вікторія 14 Вересень 2023
Лікарка мені дуже сподобалась, приємна, кваліфікована. Тільки гарні враження залишились після візиту
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right