Клініка Айлаз, центр корекції зору

Офтальмологічна клініка
Офтальмологія
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр корекції зору «Айлаз» має вищу категорію і сертифікат ISO 9001, який вказує на відповідність світовим стандартам якості. У його стінах працюють лікарі, які спеціалізуються на лікуванні всіх офтальмологічних патологій. Обладнання центру відповідає усім міжнародним стандартам, а досвідчені фахівці регулярно підвищують кваліфікацію у Швейцарії, Німеччині, Франції та США ще

• Нд: вихідний

пр-т С. Бандеры, 17/1, 2 поверх. На карті

Оболонський , м.Почайна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Історія офтальмологічного центру повного циклу «Айлаз» почалася зі створення у 2005 році медичного центру зі схожою назвою  «Аілаз».  Центр був володарем сертифікату ISO, отримав вищу кваліфікаційну категорію і протягом усього періоду своєї роботи виправдовував очікування своїх клієнтів.

Однак, через безперервне вдосконалення медичного центру, приросту пацієнтів, які бажали обстежитися в «Айлаз», і збільшення потенціалу офтальмологічного центру було потрібно його розширення.  Разом із тим пацієнти України відчували потребу у нових офтальмологічних напрямках, які центр хотів розвивати. Саме це в 2017 році стало причиною появи офтальмології повного циклу «Айлаз».

Центр «Айлаз» надає такі послуги:

• хірургічне та консервативне лікування глаукоми;
  • оперативне лікування катаракти;
  • лазерна корекція зору, імплантація внутрішньоочних лінз, склеральних лінз;
  • терапія кератитів і кератоконуса;
  • допомога при відшаруванні сітківки, макулодистрофії, погіршенні зору, яке викликано діабетом;
  • оперативне лікування катаракти;
  • терапія увеїту;
  • усунення косоокості;
  • лікування патологій слізних шляхів (сухий кератокон'юнктивіт, дакріоцистит);
  • реконструкція та пластика в офтальмології.

Персональний підхід до кожного пацієнта, взаємодовіра та повага  основа для надання послуг в офтальмології «Айлаз».  Поліпшення ефективності послуг та професійного зростання персоналу відбувається завдяки організованій у клініці системі контролю якістю. Передові технології терапії хвороб очей у центрі відповідають загальновизнаним міжнародним стандартам.

Головні пріоритети офтальмології «Айлаз»:

• розширення нових напрямків і асортименту офтальмологічних послуг;
  • розвиток передових технологій та їх впровадження в офтальмологію України, що дає можливість підняти рівень лікування важких очних захворювань;
  • вдосконалення диспансерної служби, яка дозволяє контролювати лікування пацієнтів із хронічними офтальмологічними хворобами;
  • комплексний індивідуальний підхід до кожного пацієнта, для забезпечення наданих послуг найвищої якості.

Все очень профессионально. Единственное, мне немного не понравилось, что медсестра: тихо разговаривала и была не совсем дружелюбна.

Дианна, 31.05.2019

Внимательно, внимание уделили, всё понравилось.

Ксения, 05.12.2018

Все сподобалось, все було дуже гарно. Дякую.

Ольга, 05.10.2018

Меня все устроило я еще буду обращаться.

Екатерина, 01.06.2018

Мені все пояснили, знайшли причину по якій я зверталась. Зараз на лікуванні. Мене все задовольняє.

Наталия, 16.10.2017
Дивитися всі відгуки