Сторінка 28: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Билик Орися Любиморівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить субкон'юнктивальні і парабульбарні ін'єкції, видалення сторонніх тіл кон'юнктиви і рогівки, масаж повік, вимірювання внутрішньоочного тиску, візометрію, оптико-когерентну томографію, комп'ютерну периметрію. Веде прийом для дорослих і дітей з 4-х років
Лікар Офтальмолог Cабадаха Оксана Валеріївна на Doc.ua
Оптометрія, офтальмологія, контактна корекція зору - спеціалізація даного лікаря. Оксана Валеріївна проводить підбір прогресивних лінз, м'яких контактних лінз. Здійснює інструментальне дослідження ока.
Лікар Офтальмолог Телебей Ірина на Doc.ua
Лікарка здійснює консультативний прийом дорослих та дітей, надає офтальмологічну допомогу із різними видами запаленнями та видаленням сторонніх тіл з рогівки. Виконує комплексну діагностику зору, виписує рецепт та підбирає оптичні засоби корекції зору - окуляри та контактні лінзи для постійного використання, роботи з комп'ютером тощо, враховуючи показання кожного пацієнта. Також надає рекомендації щодо профілактики порушень зору та підтримання якісного зору на довгі роки.
Лікар Офтальмолог Коробов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог, працює з дітьми, а також дорослими пацієнтами, проводить промивання слізних шляхів, бульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції. Займається лікуванням косоокості, катаракти, глаукоми, кон'юнктивіту, блефарити, новоутворень повік.
Лікар Офтальмолог Шеремет Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, оптометрист, область лікарської діяльності охоплює проведення очної і контактної корекції зору при порушеннях рефракції, методи апаратного лікування, оптометрії.
Лікар Офтальмолог Мартиненко Юлія Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Працює з пацієнтами з далекозорістю, короткозорістю і ін. Даний фахівець здійснює підбір прогресивних лінз, м'яких контактних лінз.
Лікар Офтальмолог, Пластичний хірург Древетняк Ярослав Віталійович на Doc.ua
Доктор лікує всі види офтальмологічних захворювань: глаукома, катаракта, кон'юнктивіт, ячмінь (гордеолум), халязіон, блефарит, кератит, далекозорість (гіперметропія), короткозорість (міопія)
Лікар Офтальмолог Клецова Марія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог працює з дітками різного віку. Займається діагностикою порушень зору, визначає гостроту, лікує запальні захворювання очей і повік, проводить терапію спадкових хвороб. Виконує видалення сторонніх тіл і новоутворень на очах, промивання слізного каналу, проводить підбір окулярів і контактних лінз
Лікар Офтальмолог Гудков Ігор Ігорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог, має другу категорію, проводить діагностику офтальмологічної патології, спеціалізується на методах її лікування, оптометрії, контактної корекції зору.
Лікар Офтальмолог Коломакіна Поліна Вікторівна на Doc.ua
Поліна Вікторівна офтальмолог, спеціалізується на контактній корекції зору і оптометрії. Здійснює підбір всіх видів м'яких контактних лінз та очкової корекції і володіє сучасними способами лікування і діагностики проблем органу зору.