Центр Ока

Відгуки про мережу клінік Центр Ока

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
Центр Ока (місце де турбуються про здоров'я ваших очей) — це сучасна офтальмологічна клініка вищої категорії. Лазерна корекція зору, комплексна діагностика зору, лікування глаукоми, катаракти та астигматизму. Місія: «ми даємо людям те, на що вони вже не сподіваються - високоякісну медичну допомогу при нормальному людському відношенні до кожного».
add_box Офтальмологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Закревського 22на карті
Деснянський м.Чернігівська м.Лісова
add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Коперника, 12 Дна карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Олександра 27 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре,  обслуговування було на найвищому рівні.
Людмила 22 Березень 2024
Клініка простора, все зробили швидко. Лікар, Філь Віолета Ігорівна, приємна, адекватна, молода. Візитом в клініку задоволені
Олеся 11 Березень 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Чудова клініка, буду ще звертатися у цю клініку обов'язково.
Богдан 09 Грудень 2023
Все добре пройшло, як і очікувалось. Є багато місць для сидіння. В загальному все сподобалось.
Жекова 27 Вересень 2021
У мене тільки найкращі спогади щодо візиту до клініки, найвищі оцінки і найгарніші побажання всім співробітникам!
Людмила 10 Квітень 2021
Мне понравилось что клиника оснащена современным медицинским оборудованием. Хорошо организована работа персонала.
Татьяна 06 Січень 2021
Вежливый и приветливый персонал, все нормы карантинные соблюдены , все придерживаются дистанции , все в масках , даже осмотр пациента в маске. Рекомендую.
Анна 16 Грудень 2020
Понравилось пространство, просторно в холлах и кабинетах, обходительный персонал, чисто и комфортно. В кабинет заводят, что делать будут сейчас говорят.
Тетяна 16 Грудень 2020
Хочу отметить слаженную работу всего персонала клиники. С самого момента, как я переступила порог офтальмологического центра я чувствовала внимание и заботу персонала. Не было очереди, не было спешки, было приветливое и профессиональное отношение! И это наблюдалось и при обслуживании других пациентов центра.