Центр діагностики зору «Візіум» на м. Іподром

Відгуки про клініку Центр діагностики зору «Візіум» на м. Іподром

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Клініка відновлення зору «Візіум» на метро Іподром надає офтальмологічну допомогу пацієнтам, які потребують діагностики, лазерної корекції зору, консервативної терапії. Фахівці центру для пацієнтів розроблять індивідуальну схему лікування і профілактики.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ломоносова, 58на карті
Голосіївський м.Васильківська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Тетяна 29 Квітень 2024
Ця клініка мені дуже сподобалася. Комфорт, персонал та лікарі були просто на висоті. Загалом візит пройшов добре, дякую.
Денис 01 Грудень 2021
Клініка не погана, особливо мені сподобалася офтальмолог Іванова, до якої я водила сина. Раніше я сама була в неї на консультації. Кваліфікований лікар, уважна, доброзичлива, знайшла підхід до дитини, не робила нічого зайвого, якщо бачила, що все гаразд, щоб не травмувати вкотре дитину.
Ирина 05 Грудень 2020
Очень приятный врач, все понравилось на визите.
Владислав 05 Червень 2020
Все пройшло добре, нам сподобалося. Ми задоволені обстеженням.
Светлана 03 Січень 2020
Клиника хорошая, прекрасное отношение персонала и прекрасный доктор. Меня все устроило.
Оксана 15 Листопад 2019
Обстоятельное, полное обследование. Впервые за двадцать лет ношения очков, диагностировали астигматизм. Подобрали, новые очки и линзы. Жаль, что не прошла здесь обследование раньше! Но лучше поздно, чем никогда.
Наталья 22 Жовтень 2019
Все доброжелательные, вежливые. Врач, Гончарова Е.Г., очень внимательная, квалифицированный специалист. Буду обязательно к ней дальше обращатся. Рекомендую!
Владислав 15 Серпень 2019
У доктора, очень хороший подход, он, очень внимательный. Все понятно рассказывает, открыто. Те процедуры, что проходил ребенок, прошли на высшем уровне. Нам, очень понравилось!
Елена 24 Жовтень 2018
Очень внимательны, любят свою работу, делают ее добросовестно.
Ирина 04 Вересень 2018
Меня абсолютно все устроило. Все замечательно.
Філії мережі
Все клініки