Центр діагностики зору Візіум на Троєщині

Відгуки про клініку Центр діагностики зору Візіум на Троєщині

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
«Центр діагностики зору Візіум» на Троєщині надає послуги кваліфікованих фахівців, офтальмологів і ретинолога, в області діагностики зору, виявленні патологій зору, підборі очкової, контактної або «нічної» корекції зору, а також апаратного лікування зору.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Червоної Калини, 10на карті
Деснянський м.Чернігівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
24 відгуки
Сергій 10 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка хороша, допомогли нам з нашою проблемою. Все було оперативно та добре.
Ірина 17 Січень 2024
Сподобалась клініка. Дівчата хороші на ресепшені.
Неля 12 Січень 2024
В клініці в кабінеті діагностики все було на вищому рівні, але є зауваження до лікаря Жоголева Олександра Костянтиновича. У мене була проблема, лікар без рукавичок проводив огляд очей, після його прийому вночі у мене з'явився кон'юнктивіт, я два дні не могла відкрити очі. Я вважаю що це недопустимо, лізти в очі без медичних перчаток
Валентина 09 Січень 2024
Все було дуже гарно.
Андрій 16 Жовтень 2023
Турлюн Оксана Сергіївна професіонал свої справи.
Галина 29 Травень 2020
Приятно находится в такой клинике.
Тетяна 14 Грудень 2019
Хорошее впечатление о клинике, уютно. Понравился врач, у которого я была.
Вячеслав 21 Жовтень 2019
Прийомом залишився задоволений.
Данила 05 Вересень 2019
Отличный подход к работе, внимательность, тактичность. Хорошая развернутая консультация. И ответы на все вопросы.
Александр 16 Квітень 2019
Все хорошо, все нам понравилось, хорошее отношение, хорошая квалификация, все так, как надо, сделали.
1 2 3
Філії мережі