Центр діагностики зору Візіум на Троєщині

Центр діагностики зору Візіум на Троєщині

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
«Центр діагностики зору Візіум» на Троєщині надає послуги кваліфікованих фахівців, офтальмологів і ретинолога, в області діагностики зору, виявленні патологій зору, підборі очкової, контактної або «нічної» корекції зору, а також апаратного лікування зору.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Червоної Калини, 10на карті
Деснянський м.Чернігівська

Фахівці «Центру діагностики зору Візіум» приділяють належну увагу якості надаваних медичних послуг, центр оснащений автоматизованим офтальмологічним обладнанням від провідних виробників. У «Центрі діагностики зору» є власне відділення оптики, де пацієнтам допоможуть підібрати окуляри будь-якого призначення.

Фахівці «Центру діагностики зору Візіум» мають офіційний дозвіл від представників компанії Paragon (США) на використання в офтальмологічній практиці «нічних» контактних лінз.

Послуги та переваги «Центру діагностики зору Візіум» на Троєщині

Перелік послуг, які надаються в амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум»:

• консультативні прийоми офтальмолога і ретинолога;
  • вимір гостроти зору та його оптимізація;
  • вимір радіусу кривизни рогівки і її сили заломлення;
  • визначення резервів акомодації;
  • УЗД очей;
  • кератотопографія;
  • визначення кута косоокості;
  • проведення тестів на коліраномалію;
  • безконтактне визначення внутрішньоочного тиску;
  • автоматизоване вимірювання полів зору
  • вимірювання товщини рогівки та ін;
  • апаратне лікування очей;
  • огляд оптичних середовищ, огляд кута передньої камери, огляд очного дна;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з такими патологіями зору як короткозорість, глаукома, цукровий діабет, макулопатіі і ін .;
  • лікування короткозорості та астигматизму за допомогою «нічних лінз» Paragon;
  • відділення оптики, де допоможуть підібрати відповідні окуляри.

Основні переваги амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум» на Троєщині:

• центр працює повний тиждень без вихідних;
  • висококваліфіковані та сертифіковані фахівці;
  • доступна цінова політика;
  • найсучасніша апаратура;
  • власний відділ оптики;
  • можливість проведення курсового апаратного лікування очей.

В амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум» використовується тільки таке сучасне обладнання як: рефрактометр, біомікроскопія, комп'ютерний периметр, A-скан і В-скан УЗД, лінза Гольдмана, кератопограф та ін.

Відвідування амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум» цілком задовольнить ваші потреби в медичній допомозі і залишить тільки приємні враження від роботи фахівців амбулаторії.

Сергій 10 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка хороша, допомогли нам з нашою проблемою. Все було оперативно та добре.
Ірина 17 Січень 2024
Сподобалась клініка. Дівчата хороші на ресепшені.
Неля 12 Січень 2024
В клініці в кабінеті діагностики все було на вищому рівні, але є зауваження до лікаря Жоголева Олександра Костянтиновича. У мене була проблема, лікар без рукавичок проводив огляд очей, після його прийому вночі у мене з'явився кон'юнктивіт, я два дні не могла відкрити очі. Я вважаю що це недопустимо, лізти в очі без медичних перчаток
Валентина 09 Січень 2024
Все було дуже гарно.
Андрій 16 Жовтень 2023
Турлюн Оксана Сергіївна професіонал свої справи.
Філії мережі
Все клініки