Центр діагностики зору Візіум

Центр діагностики зору Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Центр діагностики зору Візіум» спеціалізується на наданні офтальмологічних послуг. У центрі можна пройти діагностику у кваліфікованих фахівців, які працюють з новим і сучасним обладнанням.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки

Амбулаторія «Центр діагностики зору Візіум» надає послуги кваліфікованих фахівців, офтальмологів і ретинолога, в області діагностики зору, виявленні патологій зору, підборі очкової або контактної корекції зору, «нічної» корекції зору, а також апаратного лікування зору.

Фахівці «Центру діагностики зору Візіум» приділяють належну увагу якості надаваних медичних послуг, центр оснащений автоматизованим офтальмологічним обладнанням від провідних виробників. У «Центрі діагностики зору» є власне відділення оптики, де пацієнтам допоможуть підібрати окуляри будь-якого призначення.

Фахівці «Центру діагностики зору Візіум» мають офіційний дозвіл від представників компанії Paragon (США) на використання в офтальмологічній практиці «нічних» контактних лінз.

Послуги та переваги «Центру діагностики зору Візіум»

Перелік послуг, які надаються в амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум»:

• консультативний прийом офтальмолога;
  • консультативний прийом ретинолога;
  • вимір гостроти зору і його оптимізація;
  • вимір радіусу кривизни рогівки і її сили заломлення;
  • визначення резервів акомодації;
  • визначення кута косоокості;
  • проведення тестів на коліраномалію;
  • безконтактне визначення внутрішньоочного тиску;
  • УЗД ока (вимірювання товщини рогівки та ін.);
  • автоматизоване вимірювання поля зору
  • кератотопографія;
  • огляд оптичних середовищ, огляд кута передньої камери, огляд очного дна;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з такими патологіями зору як короткозорість, глаукома, цукровий діабет, макулопатіі та ін .;
  • лікування короткозорості та астигматизму за допомогою «нічних лінз» Paragon;
  • апаратне лікування очей;
  • відділення оптики, де можна підібрати окуляри.

Обладнання, що використовується в амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум»:

• рефрактометр;
  • біомікроскопія;
  • комп'ютерний периметр;
  • A-скан і В-скан УЗД;
  • лінза Гольдмана;
  • кератопограф та ін.

Переваги амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум»:

• кваліфіковані та сертифіковані фахівці;
  • сучасна офтальмологічна апаратура;
  • наявність власного відділення оптики;
  • надання послуг по курсовому апаратному лікуванню очей;
  • лояльна цінова політика;
  • робота без вихідних.

Відвідування амбулаторії «Центр діагностики зору Візіум» цілком задовольнить ваші потреби в медичній допомозі і залишить тільки приємні враження від роботи фахівців амбулаторії.

Лілія 19 Червень 2024
Сподобалося все, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олена 06 Червень 2024
Ми дуже вражені в позитивному сенсі, дуже все сподобалося. Гарне ставлення до пацієнтів, дуже спокійно і дуже професійно. Пацієнтка дуже старенька і персонал дуже уважно поставився. Поставили діагноз, чітко все розповіли що потрібно робити. Нас дивилися два лікарі, ми лікарями дуже задоволені, плануємо робити операцію в клініці. Будемо звертатися тільки в цю клініку
Станислав 19 Лютий 2024
Клініку та консультацію і огляд оцінюю на відмінно, усим задоволений, дякую.
Елена 18 Грудень 2023
Клиника аккуратная, прием состоялся вовремя, визитом к доктору осталась довольна
Євген 21 Лютий 2023
все було чудово