Центр діагностики зору «Візіум» на м. Іподром

Центр діагностики зору «Візіум» на м. Іподром

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Клініка відновлення зору «Візіум» на метро Іподром надає офтальмологічну допомогу пацієнтам, які потребують діагностики, лазерної корекції зору, консервативної терапії. Фахівці центру для пацієнтів розроблять індивідуальну схему лікування і профілактики.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ломоносова, 58на карті
Голосіївський м.Васильківська

Філія клініки «Візіум» на вул. Ломоносова, 58 надає послуги з офтальмології для дорослих та юних пацієнтів. У «Візіумі» працює команда досвідчених офтальмологів, які люблять свою справу і ефективно надають медичну допомогу.

Лікування в «Центрі діагностики зору Візіум на м. Іподром»

У «Візіумі» проводять:

• діагностування, а також лікування хвороб, що вражають зоровий апарат;
  • консультаційні послуги офтальмолога, ретинолога - фахівця, який займається лікуванням хвороб заднього відділу ока і сітківки;
  • рефракційну терапію рогівки - лікування астигматизму, короткозорості, використовуючи спеціальні «нічні лінзи»;
  • апаратне лікування органів зору.

Напрямки роботи, які діють у «Візіумі»:

• лазерна корекція зору - ця маніпуляція є процедурою щодо виправлення кривизни рогівки, використовуючи лазерний промінь. Під час корекції вплив променя потрапляє на рогівку (одну з середовищ ока, яка переломлює світло). Форма рогівки деформується, тому зображення починає фокусуватися вже на сітківці, тобто, як і повинно бути у здорових очей. Під час проведення процедури використовується обладнання ESIRIS SCHWIND від німецького виробника;
  • лікування катаракти - у «Візіумі» проводять ефективне лікування, серед переваг якого:
    використання американського обладнання InfinitVision від компанії Alcon;
    лікування проводять за допомогою методики ультразвукової безшовної факоемульсифікації, при якій лікар проводить всі маніпуляції через мікророзріз;
    проведення лікування в умовах амбулаторії, у цієї процедури мінімальний період відновлення;
  • дитяче відділення - консультаційні послуги офтальмолога, а також проведення:
    вакуумного масажу;
    магнітотерапії;
    процедур з використанням приладу «Струмочок» з метою тренування акомодації;
    програмно-комп'ютерного лікування;
    процедур з використанням унікального комплексу «Амбліокор»;
  • виправлення зору за допомогою контактних лінз - у «Візіумі» використовують засоби відтінків і кольорові лінзи.
  • лікування астигматизму, короткозорості, далекозорості;
  • лікування косоокості;
  • лікування кератоконусу - консервативне і оперативне лікування змін форми рогівки;
  • проведення операцій з лазерної хірургії сітківки ока.
  • У центрі можна придбати і нічні лінзи.
Тетяна 29 Квітень 2024
Ця клініка мені дуже сподобалася. Комфорт, персонал та лікарі були просто на висоті. Загалом візит пройшов добре, дякую.
Денис 01 Грудень 2021
Клініка не погана, особливо мені сподобалася офтальмолог Іванова, до якої я водила сина. Раніше я сама була в неї на консультації. Кваліфікований лікар, уважна, доброзичлива, знайшла підхід до дитини, не робила нічого зайвого, якщо бачила, що все гаразд, щоб не травмувати вкотре дитину.
Ирина 05 Грудень 2020
Очень приятный врач, все понравилось на визите.
Владислав 05 Червень 2020
Все пройшло добре, нам сподобалося. Ми задоволені обстеженням.
Светлана 03 Січень 2020
Клиника хорошая, прекрасное отношение персонала и прекрасный доктор. Меня все устроило.
Філії мережі
Все клініки