Центр діагностики зору Візіум

Відгуки про клініку Центр діагностики зору Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Центр діагностики зору Візіум» спеціалізується на наданні офтальмологічних послуг. У центрі можна пройти діагностику у кваліфікованих фахівців, які працюють з новим і сучасним обладнанням.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Лілія 19 Червень 2024
Сподобалося все, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олена 06 Червень 2024
Ми дуже вражені в позитивному сенсі, дуже все сподобалося. Гарне ставлення до пацієнтів, дуже спокійно і дуже професійно. Пацієнтка дуже старенька і персонал дуже уважно поставився. Поставили діагноз, чітко все розповіли що потрібно робити. Нас дивилися два лікарі, ми лікарями дуже задоволені, плануємо робити операцію в клініці. Будемо звертатися тільки в цю клініку
Станислав 19 Лютий 2024
Клініку та консультацію і огляд оцінюю на відмінно, усим задоволений, дякую.
Елена 18 Грудень 2023
Клиника аккуратная, прием состоялся вовремя, визитом к доктору осталась довольна
Євген 21 Лютий 2023
все було чудово
Любовь 31 Жовтень 2020
Часть персонала носит маски под носом, некоторые на подбородке, один человек был без маски вообще. Та же история с пациентами. Кто как: на подбородке, под носом, как угодно. Без проблем обслуживали девушку, которая вообще была без маски. При этом она долго находилась в одном помещении с другими пациентами. Таких людей пускать нельзя в клинику, но деньги не пахнут? Могли бы на входе таким выдавать маски и настаивать на их надевании, по сравнению со стоимостью консультации расходы для клиники копеечные. Из позитивного: персонал внимательный, терпеливый, вежливый; скидки по пенсионному удостоверению.
Тамара 25 Січень 2020
Класно, все досить швидко, і на мою думку досить професійно.Якісно.Єдине не відразу знайшла клініку.
Влад 09 Січень 2020
В клинике хорошее оборудование и профессионально обслужили. Доктор Офтальмолог нашел общий язык к ребенку, все нам подробно объяснил в чем проблема и как ее решить. Мы остались довольны визитом.
Марія 10 Грудень 2019
Все понравилось: обслуживание хорошее как со стороны администраторов, так и со стороны мед персонала.
Яна 02 Жовтень 2019
Спасибо. Доктор была внимательной, подтвердила диагноз и лечение.
Філії мережі
Все клініки