Клініка відновлення зору Візіум

Відгуки про клініку Клініка відновлення зору Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Візіум» на Позняках спеціалізується на наданні повного спектру офтальмологічних послуг, серед яких лікування очних захворювань з використанням унікального обладнання для України, що дозволяє досягти максимального ефекту в терапії.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Ревуцького, 32на карті
Дарницький м.Харківська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
68 відгуків
Світлана 18 Квітень 2024
Лікар, Рубан Ірина Геннадіївна, дуже сподобалася. До офтальмолога зверталася вперше, все було дуже добре, якщо буде необхідно, то буду звертатися ще
Володимир 22 Січень 2024
Все мені сподобалось.
Любов 15 Жовтень 2023
Була на консультації в Соловйової Інни Юріївни - усе сподобалось, отримала детальне роз'яснення,
Таисия 31 Березень 2021
Дуже вдячна.
Валентина 28 Жовтень 2020
Перед приемом у доктора проводят необходимую диагностику глаз. Всё очень вежливо и хорошо организовано. Врачей много и очень разные. В первый мой визит в клинику попалась врач, которая настаивала на покупке дорогостоящих БАДов, какой-то сетевой маркетинг. Во второй визит я была у Горчицы Марины Ивановны и осталась очень довольна консультацией.
Лилия 15 Червень 2020
Все на якісному рівні, всі привітні.
Светлана 06 Серпень 2019
Очень неожиданно, молодая, но профессиональная и очень внимательная.
Дмитрий 10 Червень 2019
Мене все влаштувало. Колектив дуже хороший. Лікарі також хороші. Зібрали консиліум , вирішували проблему, я задоволена роботою .
Анна 30 Січень 2019
Все хорошо, единственное, что лед перед клиникой. Сделала замечание, сразу пошли убирать. Врач молодец, вообще вопросов никаких. Достаточно быстро и комфортно, молодцы, мне понравилось.
Галина 27 Липень 2018
Всем довольна, все понравилось.
5 6 7 chevron_right
Філії мережі