Центр діагностики зору Візіум на Оболоні

Центр діагностики зору Візіум на Оболоні

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
У «Центрі діагностики зору Візіум» на Оболоні пропонують консультаційні послуги пацієнтам з проблемами очей, проводять діагностику хвороб, що виникають в зоровому апараті і їх подальше лікування. Всі маніпуляції в центрі виконують професіонали в сфері офтальмології на сучасному автоматизованому обладнанні.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Владимира Ивасюка 55на карті
Оболонський м.Героїв Дніпра

Послуги, що надаються в «Центрі діагностики зору Візіум» на Оболоні:

• діагностування і подальше лікування хвороб, що виникають в зоровому апараті;
  • консультаційні послуги ретинолога (вузькоспеціалізованого офтальмолога, який займається лікуванням хвороб заднього відділу ока і сітківки);
  • консультаційні послуги офтальмолога;
  • спостереження за пацієнтами в диспансерних умовах з глаукомою, макулопатією, короткозорістю, цукровим діабетом;
  • проведення терапії рефракції рогівки - лікування астигматизму й короткозорості з використанням «нічних лінз».

«Центр діагностики зору Візіум» на проспекті Героїв Сталінграда оснащений сучасним лікувальним і автоматизованим діагностичним обладнанням. Співробітники центру «Візіум» є істинними професіоналами в області лікування хвороб органів зору.

Вони приділяють максимальну увагу до якості надання медпослуг за профілем офтальмології, розуміючи, що хороший зір є безцінним багатством, яке пацієнти центру довіряють лікарям «Візіум».

Крім консультаційних послуг від досвідчених офтальмологів, в «Візіум» на Оболоні всі бажаючі можуть скористатися послугами магазину оптики. У цьому магазині можна:

• оцінити гостроту зору;
  • отримати рецепт на носіння контактних лінз або окулярів;
  • замовити для себе або дитини окуляри.

Обладнання «Центру діагностики зору Візіум» на Оболоні

У «Центрі діагностики зору Візіум» використовується новітнє обладнання, що дозволяє швидко і точно діагностувати різні захворювання органів зору. У центрі представлено:

• лазерна установка ESIRIS від німецького виробника SCHWIND;
  • кератотопограф-аберометр KeratronScoutот німецького виробника SCHWIND;
  • прилад АмбліокорТМ;
  • цифрова фундус-камера VISUCAM PRO NM від німецького виробника CarlZeiss;
  • установка InfinityVision, що дозволяє видаляти катаракту, від американської компанії Alcon;
  • авторефкератометр HRK-7000 від компанії Huvitz;
  • оптичний томограф Stratus OCT 3000 від компанії CarlZeissMeditec;
  • OcuScanRxP;
  • апарат для лікування косоокості Синоптофор СІНФО -1 та ін.
Ярослав 15 Лютий 2024
Лікар, Назаренко Ольга Валеріївна, дуже сподобалася, все було добре. Все було дуже уважно, надали багато інформації, робота було проведена ретельно, все пояснювали. Персонал клініки доброзичливий, дуже сподобалася клініка
Андрій 24 Січень 2024
Сподобалась клініка. Все пройшло добре.
Іван 29 Серпень 2020
Лікар до нас віднісся з великою душею, нам все розповів, досконало. Розповіла допустимі й недопустимі норми. Спокійно і врівноважено. Дуже хороший лікар.
Владислава 17 Квітень 2020
Была в клинике на диагностике. Врач, который проводил диагностику, общался "сухо", было впечатление, что он не хочет со мной работать, не улыбался, серьезно разговаривал. Было некомфортно.
Игорь 28 Лютий 2020
Всё очень быстро. Визит понравился.
Філії мережі
Все клініки